ورزش منظم برای سالمندان کندی تناسب اندام


صرف نظر از سن شما ، حفظ سبک زندگی فعال مزایای زیادی دارد. مطالعات نشان می دهد که سالمندانی که ورزش می کنند از تعادل بهتر برخوردارند و خطر ابتلا به بیماری های متعدد از جمله بیماری های قلبی ، دیابت ، پوکی استخوان و آلزایمر را کاهش می دهند. نکته مهم این است که نوعی از ورزش را که دوست دارید پیدا کنید تا بتوانید به آن پایبند باشید.

شدت تمرینات شما بیشتر از سن شما به میزان تجربه شما بستگی دارد. اگر نسبتاً کم تحرک هستید ، ممکن است هنوز برای کلاسهای متقابل آماده نباشید. در عوض ، شما می خواهید فعالیتهای زیر را با تأثیر کم شروع کنید ، که برای افراد مسن ایده آل است تا فقط با ورزش منظم شروع کنند:

راه رفتن

شروع یک برنامه ورزشی می تواند به همان آسانی باشد که پیاده روی و پیاده روی برای سلامتی شما عالی است. یک مطالعه مشهور در دانشگاه هاروارد نشان داد که تنها سه روز پیاده روی در هفته خطر حمله قلبی را تا 35 درصد کاهش می دهد.

یکی دیگر از دلایلی که پیاده روی برای سالمندان مفید است این است که به بهبود تعادل و جلوگیری از زمین خوردن کمک می کند. از آنجایی که هوا اغلب خیلی گرم یا خیلی سرد است و نمی توان در بیرون راحت رفت و آمد کرد ، بسیاری از افراد در هر سنی ترجیح می دهند به یک باشگاه ورزشی بپیوندند که می توانند در داخل خانه قدم بزنند.

تمرینات تعادلی و قدرتی

تمرینات ساده زیادی وجود دارد که می توانید به طور منظم در خانه انجام دهید تا قدرت و تعادل خود را افزایش دهید. در اینجا چند نمونه از تمریناتی است که می توانید در حال حاضر انجام دهید:

  • بیدار شو
  • در دست گرفتن صندلی و ایستادن روی یک پا
  • فشارهای دیواری
  • غلتیدن روی شانه ها
  • بر نکات شما پایبند است

کلاسهای ورزشی را برای سالمندان آماده کنید

اگرچه پیاده روی و تمرینات ساده تعادل را می توان در هر مکانی انجام داد ، اما پیوستن به یک کلاس ورزشی برای افراد مسن یک راه عالی برای سازگاری با ورزش است ، حتی اگر تأثیر چندانی روی چیزها نداشته باشد.

پیشنهادات کلاس های ارشد به طور معمول شامل کلاس های ورزش در آب و همچنین نسخه های “سبک تر” برنامه های بدنسازی محبوب مانند ZUMBA® است. برخی از کلاسهای ارشد را می توان در حالت نشسته انجام داد ، بنابراین تقریباً برای همه چیزی وجود دارد.

وقتی عادت به تمرینات کم فشار می کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که چیزها را افزایش دهید و کلاس های شدیدتری را به برنامه خود اضافه کنید.

علاوه بر کلاسهای “جمعیت ارشد” و بسیاری از رویدادهای هیجان انگیز دیگر ، ما کلاسهای کیک بوکسینگ را نیز در شهرستان کامدن ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن کلاس در هر یک از مکانهای ما در South Jersey ، امروز با ما تماس بگیرید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید