وادی جام جهانی والیبال: طرف های بازی و هلندی ها در اینترنت بد هستند/ مردم باید صبور باشند


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمدطاهر وادی پس از شکست مقابل هلند در دور اول جام جهانی درباره این بازی گفت: هلند بهتر از ما بازی کرد. نیمیر در این دیدار خوب کار کرد، می توان گفت هلند با یک مهره خود بازی کرد. خوب کار کردیم اما در توپ های برگشتی و حملات مشکل داشتیم.

وی در خصوص ویدئویی که در فضای مجازی درباره وی منتشر شد و گفته بود با سرمربی تیم دعوا کرده است، توضیح داد: من هم آن فیلم را دیدم اما نمی دانم اسم این کار چیست؟ برای اینترنت یا چیزی بد است. اگر چنین است، آیا عطایی دوباره من را به میدان می فرستد؟

بازیکن تیم ملی والیبال ایران در تشریح شرایط گفت: من علامت حمله به یک نفر را دادم و فکر نمی کنم او بداند. منم عادی پاس کردم. بعد از تعویض، سرمربی از من پرسید که در زمین چه اتفاقی افتاده و من به او گفتم که یک نفر را علامت زدم اما او کار اشتباهی انجام داد. این تمام نکته است.

وادی افزود: نمی دانم تصاویری که پخش شد عمدی بود یا دلیلی داشت که فقط این قسمت پخش شد. هیچ کس بعد از آن صحنه ندید که من آماده بودم، بنابراین از عطایی پرسیدم که آیا برای دو تغییر برمی گردد یا نه؟ او همچنین به من گفت فعلا استراحت کنم و به بازی برگردم.

وی در خصوص دیدار مقابل برزیل در مرحله حذفی جام جهانی نیز گفت: برای آن دیدار 5-6 روز فرصت دارم تا از نظر روحی ریکاوری کنم. ما باید خودمان را آماده کنیم تا در مقابل این تیم بزرگ که به دنبال موفقیت است، نمایش خوبی ارائه دهیم.

سرپرست تیم والیبال ایران گفت: نمی دانم چرا مردم ناراحت هستند؟ ما سه بازی انجام دادیم و دو بازی را بردیم. با یک باخت تیم را رها نکنید. با دو برد و یک باخت صعود کردیم. درست است که شرایط ما سخت شده است اما مردم باید صبور باشند. کمتر کاری نمی کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا نتایج خوبی برای ایران به ارمغان بیاوریم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید