هیئت های مدارس والدین مخالف را مورد آزار و اذیت قرار می دهند


والدین آمریکایی مبارزه با نظریه های انتقادی نژادپرستانه را که در مدارس فرزندانشان آموزش داده می شود سازماندهی می کنند. مریک گارلند ، دادستان کل ایالات متحده ، که زمانی معتدل توصیف می شد ، از FBI درخواست کرد تا با آنها به عنوان تروریست های داخلی رفتار کند.

به گفته دولت بایدن ، این اقتدارگرایی عالی با بوی فساد همراه است ، زیرا معلوم می شود داماد گارلند در فروش مواد آموزشی در CRT نقش دارد.

اقدامات و سرقت گارلند زمینه استعفا است. اما این بدترین اتفاقی نیست که افتاده است. در حالی که این بد است ، ترکیب مسموم فساد و اقتدارگرایی دولت بایدن را می توان با خلاص شدن از دولت جبران کرد – که در صورت رأی گیری فوق العاده امکان پذیر است.

مشکل بزرگتر این است که به نظر می رسد شوراهای مدارس در سراسر آمریکا به طور فزاینده ای معتبر هستند. به نظر می رسد هیئت مدیره بجای اینکه به عنوان سنگر دموکراسی نماینده در مقیاس کوچک عمل کند ، مسئولیت فوق را نسبت به رای دهندگان و والدین در نظر گرفته است.

سرانجام ، انجمن ملی هیئت مدیره مدارس بود که با اشاره به اتهامات متزلزل در مورد “تهدید” ، از دولت خواست تا در مورد والدین ضد CRT تحت عنوان “تروریست های داخلی” تحقیق کند و به طور خاص در نامه به قانون میهن پرست اشاره کرد.

در طول گردهمایی ، مردم علامتی را علیه تئوری نژادهای حساس که در مدارس در مرکز دولتی شهرستان لودون در لیسبورگ ، ویرجینیا ، در 12 ژوئن 2021 تدریس می شود ، در دست داشتند.
ANDREW CABALLERO-REYNOLDS / AFP از طریق گتی ایماژ

این جمله در مورد “تهدیدها” یک گام قدیمی است. برخی از خوانندگان ممکن است داستان بروکلین پنج سال پیش را به خاطر آورند که در آن پدرش پس از شکایت از معلم دستگیر شد. معلم از رفتن پسر به توالت خودداری کرد و پسرش را برای ساعت ها نشستن در مدفوع خود رها کرد. هنگامی که پدر کاملا قابل فهم شکایت کرد ، معلم به پلیس گفت که احساس می کند “تهدید” شده است. پدر دستگیر ، متهم و تحت حکم حفاظت قرار گرفت.

کلمات جادویی “احساس خطر می کنم” اکنون توسط دیوانسالاران برای فرار از مسئولیت رفتار بد خود استفاده می شود. این همان کاری است که NSBA در مقیاس بزرگتر در برابر نارضایتی گسترده والدین از برنامه های درسی انجام داده است که به دانش آموزان سفیدپوست و آسیایی می گوید که آنها در اصل دانش آموزان نژادپرست و سیاه پوست هستند که قربانی دائمی هستند.

برو به پاسخ: چگونه جرات می کنی از ما انتقاد کنی ، دهقان!

دادستان کل مریک گارلند
مریک گارلند ، دادستان کل آمریکا از FBI می خواهد که با والدین معترض به عنوان تروریست های داخلی رفتار کند.
رویترز / کن سدنو / عکس فایل

در شاکوپی ، مین ، ناظر یک مادر مجرد را به جرم استفاده از فیس بوک به کارفرمای خود گزارش داد تا از نحوه برخورد رئیس شورا با شهادت مادر کودکی با نیازهای ویژه انتقاد کند. این شکایت منجر به تعلیق و آزادی احتمالی او شد ، که باعث شد اریک مورتنسون ، دادستان کل مینه سوتا ، رئیس جمهور کریستی پترسون را به “سوء استفاده از قدرت” و “قلدری” متهم کند.

آموزش عمومی با این واقعیت که دارای تأثیر تمدنی است توجیه می شود. چنین رفتار رهبران من را متحیر می کند.

و همانطور که قبلاً در این سایت اشاره کرده ام ، معلمان و مدیران در منطقه لودون ، ویرجینیا ، لیستی از دریافت کنندگان را برای مبارزه با والدینی که با تعهد سیستم خود به CRT مشکل داشته اند ، راه اندازی کرده اند. یکی از آنها ، بت بارتز ، عضو هیئت مدیره مدرسه ، اکنون با یک دادستان ویژه روبرو است که از او به دلیل تخلفات تحقیق می کند. بارتز متهم است که از اعضای گروه خود خواسته است والدینی را که با آموزش CRT مخالف هستند مورد هدف ، آزار و اذیت و حتی هک قرار دهند.

مخالفان دکترین آکادمیک معروف به نظریه انتقادی نژاد در 22 ژوئن 2021 در خارج از مقر هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون در آشبورن ویرجینیا اعتراض کردند.
مخالفان نظریه انتقادی نژادها در 22 ژوئن 2021 در خارج از محل شورای مدرسه شهرستان لودون در آشبورن ، ویرجینیا اعتراض کردند.
رویترز / ایولین هاکشتاین

به نظر می رسد کمپین ارعاب کارساز نیست: گروه های نماینده 427000 والدین به نامه NSBA پاسخ دادند و هیچکدام از آنها نگفتند: “NSBA تعداد کمی از حوادث جزئی را گزارش می دهد که نشان می دهد والدین تروریسم و ​​جنایات نفرت دارند” یا ممکن است در آنها دخیل باشند. به NSBA حتی به قانون Patriot استناد می کند. ترکیبی از اعتراض مشروع با تروریسم و ​​خشونت ، حقارت شما را نسبت به والدین و عدم تمایل شما برای درک و شنیدن فریادهای صادقانه والدین به نمایندگی از فرزندانشان آشکار می کند. “

با این حال ، شرم آور است که چنین کمپینی وجود دارد و مدارس دولتی ما تحت کنترل افرادی هستند که فکر می کنند چنین پاسخی به انتقادات موجه یا مناسب است.

با توجه به تمرکز برخی از آمریکایی ها بر نظافت وسایل در سطح ملی ، همچنین واضح است که مردم باید توجه بیشتری را به صورت محلی انجام دهند. آیا می خواهید چیزی را تغییر دهید؟ به هیئت مدیره مدرسه دوید.

گلن هارلان رینولدز استاد حقوق در دانشگاه تنسی و بنیانگذار وبلاگ InstaPundit.com است.

دیدگاهتان را بنویسید