هفتمین جشنواره مطبوعات منطقه ای سیستان و بلوچستان آغاز به کار کرد


محمدهادی تهرانی مقدم امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: هفتمین همایش رسانه ها، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دولت با هدف ارتقای کیفیت اخبار و اطلاع رسانی در دولت، توسعه فضای رسانه ای و افزایش سطح کیفی رسانه ها برگزار می شود. انگیزه و خلاقیت رسانه ها، شناخت نقاط قوت و توانمندی رسانه های مکتوب و مجازی، شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه های استانی و ایجاد فضای رقابتی بین مطبوعات و رسانه های سیستان و بلوچستان.

رئیس خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان: این جشنواره در 11 بخش گزارش (اخبار، گزارش تصویری تحلیلی)، گزارش تصویری، اخبار و تیترها، نظرات، مصاحبه های تفصیلی، تصاویر (اطلاعات یا داستان)، سرفصل ها، پوسترها برگزار می شود. . با اینفوگرافیک، طراحی با طراحی صفحه، طنز و کاریکاتور، موشن گرافیک ثبت می شود.

دبیر هفتمین نشست خبری دولت محورهای این همایش را جهاد، شعار سال، محرم و صفر و پیامدهای فاجعه کربلا، کرونا و مدعیان سلامت، نقش رسانه ها در کنترل ویروس تعیین کرد. . اپیدمی و واکسیناسیون، سیستان و بلوچستان، دروازه شهادت (شهادت امن، کشور مدافع، مدافع حرم، سلامت، خدمات)، تجمیع تلاش های دولت و تمرکز بر نشان دادن ماهیت خوب و عادلانه دولت، آسیب های اجتماعی، ترویج دین، امر به معروف و پیشگیری از منکر و شناخت ابعاد فرهنگی حجاب و نظافت، اقتصاد مقاومتی، مدیریت مصرف انرژی (برق، آب، باد) گفت: بخش ویژه این جشنواره با موضوع «آب و خشکسالی و عمده». چالش های سیستان و بلوچستان» در این جشنواره بار دیگر مورد توجه قرار می گیرد.

طهرانی مقدم با بیان اینکه این رویداد با همکاری معاونت مطبوعاتی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت و حامیان این رویداد برگزار می شود، افزود: از ابتدای فروردین 1300 تا پایان شهریور 1401 در یکی از این رویدادها برگزار می شود. در روزنامه های استانی، دفاتر مطبوعاتی و پایگاه های خبری کشور به چاپ رسیده است.

وی ادامه داد: آثار خبرنگاران و خبرنگاران منطقه ای ایالتی که در مطبوعات و رسانه های سایر ایالت ها منتشر می شود نیز می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

رئیس ستاد مطبوعاتی سیستان و بلوچستان گفت: هر داوطلب مجاز به شرکت در 2 مرحله جشنواره است که در هر مرحله می تواند حداکثر 3 اثر ارسال کند که از هر شرکت کننده 6 فعالیت پذیرفته می شود. آن را حذف کنید.

این مسئول گفت: علاقه مندان به شرکت در این رویداد می توانند برای ثبت نام در سامانه رسمی جشنواره های مطبوعاتی سراسر کشور تا پایان شهریور به نشانی pressfestival.ir مراجعه کنند.

تهرانی مقدم برای نفر اول گواهی، تندیس و هدیه نقدی، نفر دوم گواهینامه و هدیه نقدی و نفر سوم هر رشته گواهی و هدیه نقدی اهدا کرد.

من باید بگویم؛ مراسم اختتامیه این جشنواره همزمان با تجلیل از خبرنگاران در مهرماه 1401 و با حضور قاریان و مسئولان استانی برگزار می شود.

انتهای پیام/3139
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید