نگهبان Rikers متهم به قاچاق سلاح های کشف شده است


دادستانی منطقه برانکس علیه نگهبان زندان متهم به قاچاق تیغ تیغ برای زندانی محبوس در جزیره رایکر است.

هفته گذشته ، تراویس سیمز 33 ساله هنگامی دستگیر شد که جاناتان سانچز معاون زندان ، 31 ساله بازداشت شده ، توسط جرج آر. در جزیره رایکرز دستگیر شد. اره محدود به مرکز ویرنو. پس از مشاهده مبادله ادعایی ، سرپرستان زندان دستور بازرسی از زندانی را دادند که در آن یک تیغ مخفی در کلاه قلم مشخص شد.

مارگارت گارنت ، کمیسر تحقیقات می گوید: “یک بازرس و یک معاون سریع سرپرست و تیمش به توقف جریان الکل در زندان های شهر در مواقع حساس و چالش برانگیز کمک کردند.” “اقدامات سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOI با DOI نشان دهنده سیاست تحمل صفر شهر نیویورک در مورد ممنوعیت زندان های شهر است.”

پس از دستگیری او ، افسران اصلاحی گفتند سیمز را که از دسامبر 2016 در زندان شهر کار می کرد ، تعلیق کردند. در جلسه جلسه پنجشنبه ، قاضی به مأمور اصلاح و تربیت اجازه داد تا در انتظار محاکمه از خانه خارج شود.

در صورتی که سیمز به اتهام جدی ارتقاء مجازات زندان در درجه اول محکوم شود ، ممکن است به هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو مورد تخلف متهم شده است: تخلفات رسمی و حبس درجه دو. وکلای وی فوراً به درخواست های شرکت حقوقی وی برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

زندان ها در جزیره رایکرز و شهر نیویورک همچنان با خشونت روبرو هستند ، به ویژه در اماکن حفاظتی که کارکنان از موارد زور و چاقو استفاده کرده اند و نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.

علاوه بر خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندان های شهر مجبور شده اند با افزایش تعداد Covid-1 ، اختلال در خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل وجود کارکنان غایب و خودآزاری روبرو شوند. دست کم دوازده نفر در زندانهای شهر نیویورک در سال 2021 جان باختند که پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در طول بحران ، وکلای تجدید نظر شده از وکلای شهر و قضات خواسته اند تا تعداد بیشتری از بازداشت شدگان را در انتظار محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاحات از شهر خواسته است تا نگهبانان بیشتری استخدام کند و مدعی است که کارکنان فعلی نمی توانند امکانات خود را کنترل کنند.

به گفته اداره اصلاحات ، حدود یک چهارم کارکنان با لباس فرم بیمار هستند یا در حال حاضر به سر کار نمی آیند – این پیشرفت جزئی نسبت به سطح بالای غیبت در اوایل سال جاری است. مشکلات کارکنان باعث شده است که نگهبانان باقیمانده در زندان از ده ها موقعیت خود استعفا دهند و مردم را بدون خدمات ضروری در زندان رها کنند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید