نکاتی برای دستیابی به اهداف تناسب اندام خود در سال 2021


همیشه اولویت بندی تناسب اندام آسان نیست ، اما اگر می خواهید سالم بمانید و در آینده احساس خوبی داشته باشید مفید است. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما در مورد شش نکته مختلف بحث می کنیم که می تواند به شما انگیزه دهد تا در سال 2021 به اهداف خود برسید!

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید

می توانید از برنامه تلفن خود برای پیگیری میزان کالری سوزانده شده ، چند قدم و یا چند مایل طی روز استفاده کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل مانیتور ضربان قلب و ردیاب های خواب هستند که برای ردیابی معیارهای سلامتی عالی هستند. این ابزار مشاهده پیشرفت را در طول زمان آسان می کند تا به جای تسلیم شدن ، انگیزه پیشرفت شما را جلب کند.

2. با تعیین اهداف و یادآوری های واقع بینانه برای خود به ورزش عادت کنید

بهتر است برای خود اهداف واقع بینانه تعیین کنید- سعی نکنید هر روز از 0 دقیقه به 60 دقیقه برسید. در عوض ، در طول روز اهداف کوچکی تعیین کنید که به اهداف بزرگ شما اضافه کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید هر روز 20 دقیقه کار کنید ، سعی کنید هر ساعت یک یادآوری برای خود تنظیم کنید و هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، چند تمرین سریع انجام دهید.

3. فعالیتی را که دوست دارید انجام دهید ، پیدا کنید تا بتوانید به مدت طولانی به آن پایبند باشید

سعی کنید ورزشی را که دوست دارید پیدا کنید- دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر این فعالیت را دوست دارید ، مدتی به آن پایبند خواهید بود و در سفر تناسب اندام خود پیشرفت می کنید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها برای شما لذت بخش به نظر نمی رسد (یا هیچ یک اصلا سرگرم کننده به نظر نمی رسد) ، انواع مختلفی از تمرینات را امتحان کنید تا زمانی که به نظر شما چسبنده باشد!

4. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب منجر به بی حالی و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم می شود. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای ورزش در آن روز به شما می دهد.

5. به کلاس تناسب اندام گروهی بپیوندید

پیوستن به گروهی برای کار به شما کمک می کند تا انگیزه و مسئولیت پذیری خود را حفظ کنید. این یک راه سرگرم کننده برای خارج شدن از خانه و داشتن تناسب اندام است! اگر بدنبال سالن ورزشی هستید که دوره های تناسب اندام را ارائه می دهد ، با مراجعه به وب سایت ما www.fitnessfor10.com با 10 دلار به وب سایت تناسب اندام ما مراجعه کنید.

گروه رسانه ای آلفاSource link

دیدگاهتان را بنویسید