“نفوذگران” داستانی خط مقدم در حال تصرف Tiktok هستند


برخی از اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی زندگی هایی را می کنند که خیلی خوب به نظر می رسند – و حالا معلوم می شود که در واقع اینطور است.

در طول هشت ماه گذشته ، استارتاپ سرگرمی Forefront 22 ترفند تأثیرگذار ایجاد کرده است و نویسندگان را برای بازی در فیلمنامه های خود و هنرمندان واقعی استخدام کرده است.

هنرمندان هر روز ویدئوهای جدیدی را در حساب مربوطه TickTock بارگذاری می کنند و آخرین آثار داستانی صدها هزار دنبال کننده شخصیت های خود را با جزئیات شرح می دهند.

در مجموع ، شخصیت ها 281 میلیون تماشای ویدئویی را به دست آورده اند ، Insider Reports ، Forefront مرز جدیدی در داستان نویسی داستان نویسی شده در برنامه رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است.

عملکردهای TikTok به پیروان این امکان را می دهد تا در قصه گویی تعاملی شرکت کنند ، مطالبی را که در این حساب ها ارسال شده است دوست داشته باشند و نظر بدهند.

با این حال ، برخی از پیروان ممکن است متوجه نشوند که “اینفلوئنسرها” فقط شخصیت های ساخته شده هستند که توسط بخش های ویدئویی زنده می شوند که بین درس های رقص واقعی و کلیپ های مسافرتی دو ژانر محبوب در TickTock زنده می مانند.

الن بنیامین ، بنیانگذار Forefront.
الن بنیامین ، بنیانگذار Forefront.
پیشرو

اما ایلان بنیامین ، یکی از بنیانگذاران Forefront ، گفت که این شرکت سعی نمی کند کسی را که از این برنامه استفاده می کند فریب دهد و معتقد است که بسیاری از کاربران می دانند که محتوای اسکریپت شده را تماشا می کنند و از بازی های روزانه کاراکترها مثل اینکه گاز می گیرند خوشحال می شوند. -سایز اپرا

او می گوید: “هرچه مردم بیشتر در مورد این فانتزی بدانند ، بیشتر می توانند در آن گم شوند و از آن لذت ببرند.”

22 “تأثیرگذار” به یکدیگر متصل هستند و اغلب به یکدیگر اشاره می کنند ، Forefront نوع فانتزی خود را ایجاد کرده است ، که درست مانند جهان سینمایی مارول کار می کند.

شخصیت های تخیلی شامل زیبایی بلوند “سیدنی” ، مرد جوان تراجنسیتی به نام “اولی” و ساقی به نام “دارن” است که شرح حال تیکتوک وی “تخیلی ، اما هرگز جعلی” نیست.

ویدیوی تیکتک بارگذاری شده توسط شخصیتی به نام “سیدنی”.
در کلیپ اخیر TickTock ، شخصیت “اولی” جزئیات بازی های روزانه خود را توضیح می دهد.

شخصیت “تیا” – که در ویدئوهای اخیر متوجه شده است که دوست پسر او ثروتمندترین شاهزاده کشور آفریقا است – توسط کامشا پنبه 29 ساله به تصویر کشیده می شود.

کاتن ، بازیگر تازه کار ، یک کار تمام وقت در شبکه های اجتماعی دارد و به Insider گفت که در حالی که سر کار نیست فیلم های TickTock را ضبط می کند.

او همچنین به فاست کمپانی گفت که بازی در “تیا” به او حس اختیار و آزادی خلاق می دهد.

او توضیح داد: “من قدردان این هستم که بتوانم بخشی از فرایند خلاقیت باشم زیرا پیشرفت می کنم.” “من برای شما می آورم که تیا چه لباسی دارد و آرایش او چگونه خواهد بود و چگونه موهایش را می پوشد.”

با توجه به موفقیت Forefront ، به احتمال زیاد داستان نویسی بیشتری به زودی به TickTock وارد می شود.

در همین حال ، بنیامین می گوید شخصیت های Forefront به زودی می توانند به سایر برنامه های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام مراجعه کنند ، جایی که می توانند از طریق محتوای حمایت شده درآمد کسب کنند.

او می گوید: “ما می توانیم آنها را با اقتصاد خلاق سنتی ، کار بر روی YouTube ، Instagram و سایر سیستم عامل ها ببینیم … که نه تنها به آنها امکان می دهد محتوای بیشتری ایجاد کنند ، بلکه در درازمدت از آن محتوا درآمدزایی می کنند.” به Fast Company گفت.Source link

دیدگاهتان را بنویسید