نحوه انتخاب یک قرص لاغری هنگام رژیم بدون گلوتن

هنوز نیاز به بررسی «خرید قرص لاغری» از لیست کارهایتان ممکن است در هنگام پایبندی به یک رژیم غذایی بدون گلوتن کاری غیرممکن به نظر برسد. رعایت یک رژیم غذایی بدون گلوتن نیازمند توجه دقیق به مواد ذکر شده روی برچسب و توانایی شرلوک هلمز برای رمزگشایی از مواد ذکر شده در بطری بود. اطمینان از اینکه غذا بدون گلوتن است کار آسانی نیست زیرا آلودگی متقاطع می تواند در کارخانه های فرآوری اتفاق بیفتد، با این حال نکات زیر می تواند به بهترین تصمیم ممکن برای انتخاب یک قرص لاغری برای کاهش وزن کمک کند.

از خلوص مواد تشکیل دهنده اطمینان حاصل کنید

اطمینان از خالص بودن موادی که روی بطری درج شده است، مهم ترین گام برای اطمینان از اینکه مکمل ها فاقد گلوتن هستند است. بسیاری از مردم ممکن است از این که بفهمند مکمل های رژیمی که خریداری می کنند با انواع مختلفی از فیلرها پر شده است شگفت زده شوند. به عنوان مثال، همانطور که برخی از قصابان هنگام تهیه سوسیس و کالباس از فیلر / بایندر حاوی گلوتن استفاده می کنند، بسیاری از مکمل های رژیمی حاوی فیلر حاوی گلوتن در قرص های خود هستند. برای جلوگیری از قربانی شدن این موضوع، اطمینان حاصل کنید که روی برچسب “100% خالص” و “هیچ” برای سایر مواد ذکر شده باشد. این امر به ویژه هنگام خرید قرص هودیا مهم است، زیرا اکثر تامین کنندگان سعی می کنند پرکننده ها را با هودیا خود مخلوط کنند.

اطمینان حاصل کنید که برچسب “بدون گلوتن”

اگر برچسبی به طور مشخص نشان ندهد که محصول فاقد گلوتن است، این احتمال وجود دارد که حتی مقداری گلوتن در آن وجود داشته باشد. اگر در مورد محصول خاصی مطمئن نیستید، تماس با سازنده بهترین راه برای دریافت اطلاعات لازم است که برای گرفتن بهترین تصمیم ممکن لازم است. اکثر تولیدکنندگان از ارائه اطلاعات درخواستی خوشحال هستند.

وقتی شک دارید، از آن اجتناب کنید

اگر هنوز در مورد احتمال وجود گلوتن در محصول مطمئن نیستید، توصیه می شود از این محصول خودداری کنید. به خصوص اگر به شدت به گلوتن حساس هستید، اجتناب از آن بهترین راه برای جلوگیری از تحریک ناشی از مصرف گلوتن است.