نامه به سردبیر – 8 اکتبر 2021موضوع: تظاهرکنندگان رو به روی سینمای سن کیرستن به دلیل امتناع از حمایت از لایحه زیرساخت ها.

دموکرات ها شروع به خوردن غذای خود کرده اند (اصول “توالت” ، “دیوید هرسانیا ، 6 اکتبر).

مترقیان به طور علنی دو سناتور معتدل دموکرات را که هنوز توسط چپ دیوانه شستشو نشده اند مورد آزار و اذیت قرار دادند.

چه با قایق خانه خود و چه در حریم خصوصی حمام ، چپ ها دیگر به دلایل شخصی خود به هیچ محدودیت شخصی احترام نمی گذارند.

وقتی از رئیس جمهور بایدن خواسته شد در مورد این اقدامات شنیع اظهار نظر کند ، او دست داد و گفت “این بخشی از این روند است.”

جک کافمن
ناپل ، فلوریدا

آیا می توانید تصور کنید که حریم خصوصی غرفه یک زن را دنبال کرده و سپس از آن فیلم بگیرید؟ همین اتفاق در مورد فیلم سن کیرستن نیز رخ داد.

سایکوها مانند آنا ناوارو و کرستن پاورز ادعا می کنند که او مستحق این آزار و اذیت بوده است. بایدن گفت که این برای همه مناسب است. این همه اتفاق می افتد زیرا این سناتور به امثال چپ های افراطی رای نمی دهد.

دموکرات ها بار دیگر روحیه و ذهن خود را از دست داده اند. ران زاجیچک ، کورتلند

وقتی چپ های رادیکال در خانه شما ظاهر می شوند ، در فرودگاه به دنبال شما می آیند و به دستشویی می آیند تا شما را ترسانده و به طرح هزینه های سوسیالیستی بایدن رای دهند ، وقت آن است که متوجه شوید این افراد خطرناک هستند.

اگر حس. اگر جو مانچین و سینما از تغییر نظر خود امتناع کنند ، چقدر طول می کشد تا چپ ها خشن شوند؟

بسیاری از این افراد بنیادگرای مارکسیست هستند و برای رسیدن به خواسته خود روی هیچ چیزی متوقف نمی شوند. توصیه من – جمهوری خواه باشید.

رابرت دیناردو
فارمینگدیل

ایالات متحده باید از سینما و منچین به خاطر شهامت آنها در پایبندی به این لایحه بزرگ که بایدن در مورد آن دروغ می گوید ، تشکر کند.

او هیچ تردیدی در مورد دروغ گفتن در تلاش برای حفظ میراث خود به عنوان مترقی ترین رئیس جمهور در تاریخ ما ندارد.

طبقه متوسط ​​قبض را پرداخت می کند.

جف دیویس
هالیوود ، فلوریدا

مشکل: اد مولینز ، رئیس انجمن گروهبان خیرخواه ، پس از حمله FBI به خانه وی استعفا می دهد.

شهردار دو بلاسیو شکایت کرده است که اد مالینز رئیس سابق انجمن گروهبان خیرخواه “به لباس ، شهر و اتحادیه خود توهین کرده است” (“اد مولینز استعفا می دهد” ، 6 اکتبر).

فهمیدم که گاهی گروهبان بودند. مولینز بیش از حد پیش رفت – به ویژه هنگامی که با کمیسر بهداشت سابق دکتر ملاقات کرد. اکسیریس باربوت را “B-TH” و زمانی که وی عضو شورای شهر ریچی تورس را “روسپی درجه یک” نامید.

با این حال ، من نمی توانم چیزی شرم آورتر از زمانی که جنایت در حال افزایش است یا بلاسیو بودجه افسران پلیس را کاهش می دهد یا همانطور که خانم اول چیرلین مک کری می گوید شهر عاری از پلیس “آرمان شهر” است ، تصور نکنم.

از آنجا که این دو بسیار تلاش کرده اند تا جنایتکاران را قدرتمندتر کنند ، واضح است که آنها شهر را بیش از هر کسی بی اعتبار کرده اند.

جان فرانسیس فاکس
ملکه ها

به De Blasio اعتماد کنید تا پس از حمله FBI مولینز در جاده ای بلند و همدلانه قدم بردارد.

در حالی که کتابهای تاریخ این دوران گرد و خاک جمع می کنند ، De Blasio به خاطر pre-K جهانی شناخته می شود ، بسیاری از مقامات NYPD به صورت رودررو و برای رقابت ریاست جمهوری Bonhead ملاقات خواهند کرد.

مولینز از موقعیت خود برای تسویه حساب سیاسی و احتمالاً ثروتمندسازی با هزینه اعضای خود سوء استفاده می کند. بینی ام را می گیرم و د بلاسیو می گیرم.

جورج سیرا
برونکس

آیا می خواهید داستان های امروز را ارزیابی کنید؟ افکار خود (نام کامل و شهر محل سکونت) را به Letter ideasnypost.com ارسال کنید. برای شفافیت ، طول ، دقت و سبک نامه ها باید ویرایش شوند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید