نادیا وایت – با Fitnessbank آشنا شوید


همسر و مادر دو نوزاد خز

نشستن در خانه: آتلانتا ، GA

زندگی کاری: خوداشتغالی

سن: 27

نادیا وایت با داشتن بیش از 400000 فالوور در اینستاگرام ، از نظر تناسب اندام و سالم ماندن الهام گرفته است. او قدم به قدم پیش می رود و روزهای شلوغ خود را اولویت بندی می کند ، متعهد است که به نسخه سالم تری از خود تبدیل شود. با کاهش 25 پوند تا کنون ، لیست سطل وی شامل تمرینات دویدن 5K ، شاید حتی یک ماراتن است.

نادیا می گوید: “حالا مردم به من مراجعه می کنند و از من می پرسند که برنامه تمرینی من چگونه است یا در طول هفته چه می خورم. “این مرا تشویق می کند که سرعت خود را حفظ کنم و فعال بمانم.”

از نظر داشتن یک شیوه زندگی فعال با چه کسانی معاشرت دارید؟

“من همیشه با افراد همفکر آنلاین در ارتباط هستم. شبکه در فضایی که من هستم بسیار بزرگ است و بنابراین فعال و سالم می مانم. گاهی اوقات خود را با افراد در ورزشگاه ، خواربارفروشی یا حتی مرکز خرید در ارتباط می دانم ، اما بیشتر اوقات از کار کردن با مربی ، شوهرم ، برخی دوستان یا سگم لذت می برم. “

آیا تا به حال فعال بودن برای شما اینقدر مهم بوده است؟

“من همیشه با وزنم دست و پنجه نرم می کردم ، به ویژه در دوران راهنمایی و دبیرستان. داشتن یک شیوه زندگی سالم وقتی برایم اهمیت زیادی پیدا کرد که خود را در جای بسیار ناخوشایند و پست زندگی خود دیدم. من حدود پنج سال پیش سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم و تا کنون 25 کیلو وزن کم کرده ام. ”

Source link

دیدگاهتان را بنویسید