می توانید با سگ کندی تناسب اندام تمرین کنید


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال ، یافتن تمرینی که هم شما و هم توله سگتان دوست داشته باشید می تواند هر دوی شما را به هم نزدیک کند و به شما کمک کند سبک زندگی سالم تری داشته باشید! حتی اگر سگی ندارید که همیشه در حال دویدن یا بازی در فریزبی است ، می توانید تمرینات دیگر و با شدت کمتری را با سگ خود انجام دهید.

یوگای سگی

بله ، یوگای سگی یک چیز است! این کار برای سگ های آرام و تحصیل کرده عالی است و فیلم های زیادی در اینترنت وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیری داشته باشند. اگر سگ شما دارای لگن بد است – ممکن است برخی از فیزیوتراپی های سگ در سلام روزانه سگ شما لحاظ شود.

پیاده روی و دویدن در مسیر

اگر نزدیک پیاده رو زندگی می کنید ، سگ خود را با خود ببرید! شما دو نفر می توانید مکانهای جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و تمرینات عالی انجام دهید. همراه داشتن آب برای هر دو نفر را فراموش نکنید ، با این حال – پیاده روی و دویدن در مسیر پیاده روی خسته کننده تر از پیاده روی معمولی است.

تنیس

زدن توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد بیاورد و بیاورد ، می توانید خدمات خود را ارتقا دهید. و به سگ خود کمک کنید بیهوش شود و ورزش کند! اطمینان حاصل کنید که مکانهایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا در ساعات غیر پیک به آنجا می روید.

تمرین پیاده روی روزانه خود را انجام دهید

در حالی که با سگ خود قدم می زنید ، می توانید تمرینات مربوط به وزن بدن را نیز انجام دهید. هر پنج دقیقه مکث کنید تا 15 اسکوات انجام دهید ، یا وزنه را به آرامی بالا بیاورید و هنگام راه رفتن سگ خود را بدوید. بسیاری از تمرینات متفاوت و آسان وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و وقتی بدن شما از راه رفتن داغ می شود ، انجام آن برای شما آسان تر می شود.

شنا کردن

اگر شما حیوان خانگی یا حیوان خانگی هستید ، سگ شما دوست دارد با شما شنا کند! همه سگها شنا بلد نیستند ، اما با دامپزشک حیوان خانگی خود مشورت کنید تا ببینید آیا دوست دارید آب دوست باشید و قبل از اینکه سگ خود را به حوضچه یا دریاچه ببرید به چه نوع آموزش هایی نیاز دارد.

Ultimate Frisbee یا Disc Golf

اگر شما یا سگتان به تنیس علاقه ای ندارید ، سعی کنید خانواده و توله سگ را برای یک بازی فریزبی بیرون ببرید. حتی سگهای کوچک یا کمتر فعال می توانند از هوای تازه بیرون و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

گزینه های دیگر برای تناسب اندام

برای لذت بردن از تمرینات بدنی لازم نیست سگ داشته باشید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاسهای کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® در South Jersey امتحان کنید. کندی تناسب اندام دارای یک تقویم کامل از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی است و ما همیشه منتظر دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که در وب سایت ما در دسترس است بررسی کنید किंवा یا فقط به ورزشگاه ما مراجعه کنید تا با یک مربی شخصی یک تمرین فردی انجام دهید!

Source link

دیدگاهتان را بنویسید