میکا پارسونز فرصتی پیدا می کند تا نشان دهد غول ها چه چیزی را از دست داده اند


پیش نویس نوبت به غول ها رسید. میکا پارسونز بهترین بازیکن موجود بود و دیدگاه های دو زاویه ایالت پن پنسیلوسی که در کانون توجه نیویورک قرار داشتند متبلور شد.

غولها سپس به رتبه یازدهم سقوط کردند – حرکتی بی سابقه توسط مدیر کل دیو گاتلمن – و پارسونز را به جای متمایل شدن به سمت یک گاوچران رقیب ، پشت سر ساکن بارکلی متصل کرد.

پارسونز روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “آنها علاقه زیادی به همه پیش نویس ها دارند.” “دوست من ، ساکون ، او را بسیار ملاقات کرد ، زیاد با او صحبت کرد. [The Giants] … پیش نویس پیش نویس به من گفت: “امیدوارم شما به ما توجه کنید.” ”

در حقیقت ، غول ها امیدوار بودند که یکی از دو کرنر بک اول یا سه گیرنده برتر را دریافت کنند ، که همه آنها بین شماره های 5 تا 10 از جدول خارج شدند. غولها نگران برخی از پرچم های قرمز پیرامون شخصیت پارسون برای رفتن به دبیرستان بودند و بی سر و صدا آرزو می کردند که او بتواند در بین 10 نفر برتر انتخاب شود تا تصمیمش راحت تر شود ، همانطور که منابع لیگ در آن زمان به پست گفتند.

وقتی عقاب و کابوی معاملاتی انجام دادند تا فیلادلفیا بتواند دونونتا اسمیت را در شماره 10 بدزدد ، غول ها به شماره 20 بازگشتند ، در سال 2022 یک دور اضافی از خرس ها گرفتند و به کادریوس تونی روی آوردند. کابوی ها با پارسونز دوازدهم شدند.

مربی جو قاضی گفت: “تصمیم ما هیچ ربطی به نتیجه او به عنوان یک بازیکن نداشت. ما فقط بهترین تصمیمات را برای تیم می گیریم. “

میکا پارسونز
میکا پارسونز
USA Today Sports

پارسونز زمان زیادی را صرف آنچه که می شود ، نمی کند. مربی خط دفاعی غولها ، شان اسپنسر ، مربی پارسونز در پن استیت بود و این دو به هم نزدیک بودند.

پارسونز گفت: “این یک تجارت است.” وی گفت: هرکس انتخاب های شخصی خود را دارد ، اما این هدف و انگیزه ای ندارد. تنها چیزی که می دانم این است که هر بار که از آنجا خارج می شوم ، توپ را به دست می آورم. آنها تصمیم خود را گرفتند ، دالاس تصمیم خود را گرفت. من فکر می کنم دالاس بهترین تصمیم را گرفته است و من به آنها نشان خواهم داد که چرا بهترین تصمیم را می گیرند. ”

پارسونز دارای 17 تکل ، 2.5 کیسه و دو سیو پاس است و تطبیق پذیری او در حمله رعد اسا یا پوشش به عنوان مدافع خط داخلی ، خط دفاعی بیرون یا پایان خط دفاعی یک تقویت بزرگ برای کابوی ها است.

قاضی که شخصاً پرو دلا پن پنسیالت را جستجو کرد ، گفت: “من امروز به تیم یک چیز گفتم که این مرد روی نوار گاهی اوقات به اندازه او بزرگ به نظر نمی رسد. “با نگاه کردن به نوارهای کالج او ، در واقع تولیدات زیادی در حاشیه او وجود داشت که ما با هم دیدیم و در مورد آنها صحبت کردیم. [how] این شخص واقعاً به شما یک ارزش پشتیبان دوگانه به یک طرفدار دیگر می دهد. ”

پارسونز از کلاه فرستنده به عنوان یقه سیگنال دفاعی استفاده می کند-علامتی که نشان می دهد او به عنوان یک جنگنده سریع یاد گرفته است. قاضی از رفتار پارسونز و همچنین هدایای جسمانی او تمجید کرد.

داور گفت: “من فکر می کنم این پسر تا مدت ها یکی از بازیکنان برتر چشم در لیگ خواهد بود.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید