میله های پروتئینی قبل از تمرین بخورید


این که آیا هر روز در باشگاه هستید یا فقط یک برنامه ورزشی جدید را شروع می کنید ، آنچه قبل و بعد از تمرین می خورید مهم است.

بدن شما قبل از ورزش به تغذیه مناسب نیاز دارد. در غیر این صورت ، ممکن است انرژی ، سلامتی و عملکرد شما به خطر بیفتد. همچنین نیاز به تغذیه مناسب بعد از تمرین برای بازیابی انرژی و مواد مغذی از دست رفته دارد.

در کنار مایعات فراوان ، کربوهیدرات های سبوس دار ، میوه ها و سبزیجات و چربی های سالم ، باید پروتئین نیز اضافه کنید. پروتئین بخش مهمی از رژیم غذایی قبل از تمرین است زیرا اسیدهای آمینه مورد نیاز بدن شما را برای ساخت و ترمیم ماهیچه ها تامین می کند.

یک راه آسان برای اطمینان از آمادگی (و بهبودی) تمرین با پروتئین کافی ، استفاده از نوار پروتئین است. یکی از این نوارهای پروتئینی را از Garden of Life ، Dr. Mercola ، Vital Proteins و Designs for Health قبل از تمرین بعدی.

میله های پروتئینی قبل از تمرین بخورید

نوار کاهش وزن با پروتئین بالا ارگانیک – باغ زندگی

تمرین خود را با نوار کاهش وزن با پروتئین بالا Organic Fit از Garden of Life شروع کنید. Organic Fit High Protein Weight Bar یک نوار پروتئینی گیاهی ارگانیک است که در سه طعم خوشمزه وجود دارد: فاد شکلاتی ، کره بادام زمینی شکلات یا کارامل نمکی شکلاتی.

هر سه نوع میله برای حمایت از هوس گرسنگی و ارتقاء وزن و متابولیسم سالم از طریق موادی مانند عصاره دانه قهوه سبز ارگانیک ، فیبر پری بیوتیک ارگانیک و آشواگاندا آلی ایجاد شده است. هر وعده حاوی 14 گرم پروتئین گیاهی ارگانیک است.

میله های پروتئینی عملکرد گیاهی ارگانیک – باغ زندگی

به عنوان یک نوار پروتئینی گیاهی دیگر که برای انرژی قبل از تمرین ایده آل است ، Garden of Life همچنین نوار پروتئینی عملکرد گیاهی ارگانیک خود را ارائه می دهد. میله های پروتئینی با عملکرد ارگانیک دارای چهار طعم مختلف (شکلات ، نعناع شکلاتی ، شکلات کره بادام زمینی یا کارامل نمک دریا) هستند و هر نوار برای حمایت از تمرین شما و افزایش سطح قند خون سالم در محدوده طبیعی طراحی شده است. به

هر نوار حاوی 20 گرم پروتئین گیاهی ، 10 گرم فیبر محلول و 3.2 گرم آمینو اسیدهای زنجیره ای شاخه دار است. با ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی برای حمایت بیشتر ، هر نوار همچنین باعث بهبود سالم بعد از ورزش می شود.

Pure Power Mitomix Bar – دکتر مرکولا

Pure Power Mitomix Bar از Dr. Mercola یک نوار تغذیه ای با کربوهیدرات کم و چربی بالا است که دارای روکش شکلاتی است. در انتخاب طعم های متعدد شکلات یا شکلات ، هر نوار Pure Power Mitomix به بهینه سازی عملکرد میتوکندری کمک می کند و سلامت سلولی هنگام تغییر به کتوزیس یا حفظ شیوه زندگی کتوژنیک ، از تغذیه پشتیبانی می کند.

Pure Power Mitomix Bars یک راه رضایت بخش و انرژی بخش برای تکمیل یک برنامه غذایی کم کربوهیدرات و پرچرب است و افزودن فیبر و چربی های سالم به رژیم غذایی (بدون افزودن مقاومت به انسولین یا لپتین) سریع ، آسان و خوشمزه است.

کلاژن بار – پروتئین حیاتی

میله های کلاژن از پروتئین های حیاتی افزایش پروتئین و کلاژن مصرفی شما را آسان می کند. هر وعده حاوی 12 گرم کلاژن ، 17 گرم پروتئین و 6 گرم فیبر است. میله های کلاژن ساخته شده از موادی مانند نمک دریایی صورتی هیمالیا و MCT ، منبع مناسب و خوشمزه ای از انرژی پایدار در خانه ، محل کار و قبل یا بعد از سخت ترین تمرین شما است. علاوه بر این ، هر طعم ، نمک دریایی بادام شکلاتی ، وانیل لیمو و شکلات کره بادام زمینی ، فقط با 3 گرم شکر تهیه می شود.

شکلات کتان نارگیل KTO-Bar-طراحی برای سلامتی

شکلات کنفی نارگیل KTO-Bar از Designs for Health مخصوص کسانی است که از رژیم کتوژنیک کم کربوهیدرات استفاده می کنند. راحت ، خوشمزه و کاربردی ، هر شکلات نارگیل KTO-Bar 15 گرم چربی ، 10 گرم پروتئین و 6 گرم فیبر ، تنها با دو کربوهیدرات خالص ، فراهم می کند. این که آیا از رژیم کتو یا رژیم کم کربوهیدرات پیروی می کنید یا فقط به دنبال کاهش مصرف قند خود هستید ، KTO-Bars یک میان وعده یا منبع انرژی ایده آل در حال حرکت است.

قبل از ورزش چه نوع نوار پروتئینی می خورید؟دیدگاهتان را بنویسید