مکمل های کودکان برای فصل بازگشت به مدرسه


بازگشت به مدرسه فصل شلوغی است. روزهای تنبل تابستانی به طور ناگهانی با برنامه شلوغ مدرسه جایگزین می شود. در بحبوحه سازگاری با بیدار شدن از صبح ، کودکان کلاس های جدیدی را شروع می کنند ، با معلمان ملاقات می کنند ، دوست می شوند و خود را با روال عادی غیر معمول وفق می دهند.

در عین حال ، آنها در معرض عوامل استرس زا و میکروب ها نیز هستند.

راه های زیادی برای حمایت از سلامت فرزند شما در فصل بازگشت به مدرسه وجود دارد.

با اتخاذ تصمیمات درست ، می توانید از سلامت آنها حمایت کنید تا بتوانند تمام اطلاعات جدیدی را که در مدرسه یاد می گیرند ، تمرکز کرده و جذب کنند.

تغذیه متعادل و خواب کافی در همه زمان ها مهم است. اما الان بیشتر از این به کودک خود غذای سالم و میان وعده بدهید و یک برنامه معمول برای خواب ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شود که می تواند 8-10 ساعت توصیه شده برای خواب را در هر شب بخوابد.

رژیم غذایی سالم برای کودکان در فصل بازگشت به مدرسه نیز مهم است ، به ویژه اینکه نقش مهمی در تقویت ایمنی آنها در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا دارد.

برخی از مواد مغذی که برای حمایت از سیستم ایمنی کودک شما مهم هستند شامل روی ، پربیوتیک ها و پروبیوتیک ها ، اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین های A ، B ، C ، D و E است.

همیشه بهتر است در صورت امکان این نیازهای تغذیه ای را از طریق غذا و رژیم غذایی برآورده کنید. با این حال ، مکمل ها می توانند به پر کردن شکاف های احتمالی تغذیه ای در صورت بروز کمک کنند – به ویژه در میان افراد پرخور

با مکمل های طبیعی مخصوص بچه ها از Nordic Naturals ، Natural Vitality ، Klaire Labs و Brain MD شروع کنید.

مکمل های کودکان برای فصل بازگشت به مدرسه

توت نوردیک مولتی ویتامین – طبیعت نوردیک

مولتی ویتامین نوردیک بری از Nordic Naturals یک مولتی ویتامین چسبناک است که به راحتی جویده می شود و این کار را آسان کرده و کودک شما را سالم و سرحال نگه می دارد. این فرمول به دنبال حمایت از سلامت کلی روزانه و پر کردن هرگونه شکاف تغذیه ای در رژیم غذایی فرزند شما است. هر وعده 100 value از مقدار توصیه شده روزانه بسیاری از مواد مغذی ضروری مانند ویتامین A ، C ، D3 ، E ، ویتامین B خانواده و روی را تأمین می کند. مولتی ویتامین نوردیک بری همچنین حاوی بسیاری از ویتامین های ضروری ، مواد معدنی ، آنتی اکسیدان ها و موارد دیگر مانند اسید فولیک ، بیوتین ، کولین ، کلسیم ، منیزیم و موارد دیگر است. و در حالی که خوشمزه های با طعم توت آنها را به یک مولتی ویتامین عالی برای کودکان تبدیل می کند ، مولتی ویتامین نوردیک بری همچنین می تواند از مولتی ویتامین برای نوجوانان و بزرگسالان در هر سنی پشتیبانی کند.

نارنگی امگا -3 نوردیک-نارنجی نوردیک

نارنگی امگا -3 نومک Gummies Tangerine از Nordic Naturals افزودن روغن ماهی امگا 3 به رژیم غذایی شما را برای کودکان و بزرگسالان آسان می کند. این چربی های با طعم نارنگی به طور ایده آل با مولتی ویتامین های نوردیک بری ترکیب می شوند ، زیرا به مکمل ویتامین ها ، مواد معدنی و مواد مغذی ارائه شده توسط مولتی ویتامین ها با EPA و DHA ، اسیدهای چرب امگا 3 که می توانند از رشد مغز ، رشد چشم ، سلامت سیستم عصبی ، ایمنی سیستم ، ایمنی ، مفاصل سالم و سلامت کلی. بچه های بالای 2 سال و بزرگسالان می توانند از امگا 3 نوردیک گومی استفاده کنند.

لیموی تمشک- Gummies-نشاط طبیعی

فصل بازگشت به مدرسه می تواند یک زمان شلوغ و پر استرس برای کودکان و بزرگسالان باشد. کودکانی که به هر دلیلی در طول سال استرس یا اضطراب را تجربه می کنند ، می توانند از کرم های طبیعی تمشک-لیمو طبیعی استفاده کنند. Calum Gummies به حمایت از سطح منیزیم و متعادل کردن سطح کلسیم برای کودکان و بزرگسالان 4 سال به بالا کمک می کند: منیزیم به راحتی جذب شده در Calm Gummies از تسکین استرس و شل شدن ماهیچه ها و بهبود خواب کمک می کند – همه اینها به روشی آسان. از فرمول چربی با طعم تمشک و لیمو استفاده کنید.

پروبیوتیک جویدنی Ada-Biotic کودکان 25 میلیارد CFU-Klaire Labs

پروبیوتیک جویدنی The-Biotic 25 میلیارد CFU از Klaire Labs از سلامت سیستم ایمنی و گوارش در کودکان 2 سال به بالا پشتیبانی می کند. این مکمل پروبیوتیک ضد حساسیت با قدرت بالا ، دارای ترکیبی از چند گونه و پروبیوتیک های چند گونه است بیفیدوباکتریوم مخلوط: باکتری های سالم را فراهم می کند که از سلامت دستگاه گوارش ، ایمنی و دهان در کودکان حمایت می کند. و این پروبیوتیک با طعم طبیعی حاوی زایلیتول ، یک الکل قندی طبیعی است که با جلوگیری از تشکیل پلاک و پوسیدگی دندان از سلامت دندان حمایت می کند.

NeuroPS – BrainMD

مغز کودکان همیشه مشغول یادگیری و توسعه است – به ویژه در آغاز سال تحصیلی جدید. NeuroPS BrainMD به تقویت مغز سخت کوش آنها با قدرت بالای PhosphatidylSerine (PS) ، یک ماده مغذی فسفولیپیدی کمک می کند که بسیاری از تحقیقات نشان داده اند در حمایت از عملکرد ذهنی مهم است. PS در همه سلولهای ما وجود دارد – به ویژه سلولهای عصبی ما. و برای فعالیت اتصال مغز مهم است. به همین دلیل است که NeuroPS از شناخت ، حافظه ، توجه و عملکرد سلول های عصبی پشتیبانی می کند.

مکمل بچه مورد علاقه خانواده شما برای فصل بازگشت به مدرسه چیست؟دیدگاهتان را بنویسید