مکمل غذایی برای رژیم کتوژنیک حلقوی

رژیم کتو در کمک به کاهش چربی بدن افراد بسیار موثر است. با این حال، اگر از CKD یا رژیم کتوژنیک چرخه‌ای استفاده می‌کنید، باید از برخی مکمل‌های ساده برای حفظ توده عضلانی خود، تسهیل فرآیند چربی سوزی و حفظ سلامت خود در این دوران استرس‌زا استفاده کنید.

کراتین یک مکمل غذایی است که در محیط های کم کربوهیدرات و پروتئین بالا نیز بسیار موثر است. کراتین اضافی سطح کراتین بدن شما را کمی بالا نگه می دارد، که بافت ماهیچه ای شما را مجبور می کند مقدار اضافی آب را در خود نگه دارد. این منجر به عضلات بزرگتر، پرتر و گردتر می شود که می توانند وزن بیشتری را در باشگاه بلند کنند. با گذشت زمان، حرکت اضافی برابر است با عضله جدید – حتی در یک محیط کتوژنیک! بنابراین دوز کراتین خود را بالا نگه دارید – 10 گرم در روز باید این کار را انجام دهد. قطعاً باید از ماهیت بسیار مفید کراتین لذت ببرید.

پشته ECA یا ترکیبی از 25 میلی گرم افدرین، 200 میلی گرم کافئین و 250 میلی گرم آسپرین اغلب در طول رژیم CKD برای از بین بردن مقداری چربی بدن با هدف قرار دادن چندین فرآیند در بدن استفاده می شود. ECA دمای بدن را کمی افزایش می دهد. اشتها سرکوب شده است. سوخت و ساز بدن افزایش می یابد. کاربران معمولاً هر روز می بینند که عضلات شکم خود بیرون می زند و رگ ها نمایان می شوند. به ماهیت رژیم کتو، با کاهش آب و چربی آن اضافه کنید، و دستور العملی برای چربی سوزی موفق خواهید داشت! ECA باید برای 3 روز و 1 روز استراحت برای بهترین نتیجه و جلوگیری از اعتیاد به کافئین استفاده شود.

هنگام استفاده از این رژیم غذایی و مکمل، مراقب رنگ و بوی ادرار خود باشید. بدن شما تحت فشار زیادی است – به خصوص کلیه های شما! اگر سابقه خانوادگی بیماری کلیوی دارید یا سابقه سوء مصرف مکمل ها دارید، ترکیب رژیم کتوژنیک و مکمل ها ممکن است برای شما ایده آل نباشد.

اگر رژیم کتوژنیک دارید، حتماً هر روز مقدار زیادی آب بنوشید – تا دو گالن! هر یک از سه عامل قبلی – رژیم کتو، کراتین و مکمل ECA – نیاز به مقدار اضافی آب خارج از نیاز روزانه شما در هر روز دارند.

همیشه باید قبل از شروع رژیم کتوژنیک با پزشک خود مشورت کنید. همچنین انجام یک آزمایش خون درست مانند قبل از انجام چرخه استروئیدی ایده بسیار خوبی است. این رژیم غذایی معمولی شما نیست که در آن مقدار کمی چربی از مصرف روزانه خود را حذف کنید و چند پوند وزن کم کنید. رژیم کتوژنیک توسط متخصصان برتر جهان برای دستیابی به شکل شگفت انگیز استفاده می شود – و شما هم می توانید از آن استفاده کنید – به شرطی که رژیم غذایی و مکمل ها را با دقت انجام دهید.