مهمانی تایسون فیوری در وگاس با استیو آوکی پس از پیروزی دیونت وایلدر


استقامت جیپسی کینگ مانند دیگران نیست.

پس از 11 دور با دیونت وایلدر در روز شنبه – و برنده شدن KO – تایسون فیوری دیشب با دی جی استیو آوکی همکاری کرد.

در حالی که در مهمانی استخر جمهوری مرطوب در MGM Grand در لاس وگاس روی صحنه می رفت ، او هیچ نشانه ای از خستگی نشان نداد-جایی که مسابقه پر ستاره انجام شد.

بعد از اینکه تایسون فیوری دیونت وایلدر را با همسرش پاریس شکست داد.
با همسرش پاریس پس از آنکه تایسون فیوری Deonte Wilder را کشت.
تایسون فیوری در اینستاگرام

فیوری ، که تا ساعت 3 بامداد شرکت کرد ، در صحنه در کابانی بدون پیراهن و خصوصی فیلمبرداری شد ، جایی که نبرد وی با وایلدر در آن به نمایش گذاشته شد. او در حالی که با زنجیر بزرگ الماس و شورت خاکی بازی می کرد ، چراغ می نوشید.

عکسها و تصاویر دیگر از بازی بعد از مبارزه فیوری را نشان می داد که فیوری کلاه بیس بال پوشیده بود ، می رقصید و می پرید. برادرش ، هم رزم تامی فیوری ، نیز در آنجا حضور داشت.

فیوری مجدداً ویدئویی را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می داد او در یک کلوب شبانه در Hakkasan مشغول پارتی است.

پس از مهمانی ، فیوری با همسرش پاریس از یک وعده غذایی لذت برد.

پیروزی فیوری احتمالاً آخرین مبارزه بین این دو بود که منجر به یک سه گانه حماسی شد. خشم بریتانیایی تبار در دو بازی گذشته پس از تساوی در اولین مسابقه خود برنده شد. به نظر می رسد خون بد بین دو مرورگر هنوز وجود دارد.

“او من را دوست ندارد. من یک بازیکن هستم. من رفتم تا به او عشق و احترام بگذارم و او نمی خواست آن را پس بدهد ، بنابراین او مشکلی دارد. ” او گفت، افزودن ، “من برای او دعا خواهم کرد.”

Source link

دیدگاهتان را بنویسید