مهلت ثبت نام رای دهندگان برای نیویورک و نیویورک در حال نزدیک شدن است


اگر می خواهید در انتخابات آینده در نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال اتمام است. مسابقات خیمه شب بازی شهر تعیین می کند که پس از هشت سال شهردار بیل دو بلاسیو ، چه کسی مسئولیت شهرداری را بر عهده می گیرد. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی ایالت خود را انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. رای گیری زودهنگام در نیویورک از 23 تا 31 اکتبر ادامه دارد.

در اینجا آنچه باید برای رای دادن در نیویورک و نیوجرسی بدانید

ضرب الاجل

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

شخصاً به هر دفتر هیئت انتخاباتی مراجعه کنید و تا روز جمعه 8 اکتبر مدارک را پر کنید. هر یک از پنج منطقه دارای دفاتر و همچنین یک دفتر اجرایی در منهتن پایین است.

می توانید فرم مقاله را بارگیری کرده ، چاپ کنید ، اطلاعات خود را پر کرده و به BOE ارسال کنید. یک نکته مهم: BOE فرم هایی با هر نوع امضای دیجیتالی را نمی پذیرد ، شما باید خودتان آن را امضا کنید. فرم باید از طریق پست پر شود. اما اگر آن را در یک پاکت قرار دهید ، به این معنی است که اگر فقط یک تکه کاغذ را چاپ می کنید ، باید پاکت را مهر کنید.

فرمها باید پس از جمعه 8 اکتبر پست پستی شوند و سپس تا چهارشنبه 13 اکتبر توسط BOE دریافت شوند. اگر در شهر نیویورک ثبت نام می کنید ، آدرس پست الکترونیکی در اینجا آمده است:

هیئت انتخاباتی

32 برادوی ، 7 پرواز

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک از طریق بخش خودرو است. شما باید انجام شود DMV دولتی گواهینامه رانندگی ، مجوز یا شناسنامه بدون راننده صادر کرده است. شما همچنین به کد پستی که در حال حاضر در فایل با DMV و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید ، احتیاج دارید.

توجه: DMV در واقع فرم ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، آنها فقط اطلاعات مربوط به حوزه را جمع آوری کرده و سپس داده ها را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر ، به این پلت فرم آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد لحظه آخری تکیه نکنید.

طبق وب سایت دولتی DMV ، BOE های محلی باید پس از اتمام مراحل ثبت نام رای دهندگان با آنها تماس بگیرند. سپس آنها این توصیه را به ما می کنند و تأکید می کنند: “لطفاً اجازه دهید تا شش هفته برای اطلاع از هیئت انتخابات در شهرستان یا شهرستان خود. اگر بعد از 6 هفته از آنها خبری ندارید، با شماره تلفن یا آدرس ارائه شده در وب سایت هیئت انتخاباتی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. ”

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

شما می توانید به صورت آنلاین با گواهینامه رانندگی معتبر یا شناسه غیر راننده که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است ، ثبت نام کنید. همچنین می توانید از شماره تأمین اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق مقررات وزارت امور خارجه ، “برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید توانایی امضای روی صفحه یا بارگذاری امضای خود را داشته باشید. اگر نمی توانید امضای دیجیتالی ارائه دهید ، نمی توانید بصورت آنلاین ثبت نام کنید. ”

می توانید فرم را چاپ کرده و به استان مربوطه ارسال کنید. فرم را در اینجا پیدا کنید.

چه کسانی واجد شرایط رای دادن در نیویورک هستند؟

شهروندان آمریکایی 1 سال به بالا می توانند ثبت نام کرده و رای دهند (کودکان 1 و 1 ساله می توانند پیش ثبت نام کنند ، اما تا 1 سالگی مجاز به رای دادن نیستند). شما باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات در آنجا اقامت داشته باشید. نمی توان به جرم جدی زندانی شد ؛ دادگاه حکم به ناتوانی ذهنی داد. یا حق رای دادن را در جای دیگری مطالبه کنید.

چه کسانی واجد شرایط رای دادن در نیوجرسی هستند؟

شهروندان آمریکایی 1 سال به بالا می توانند ثبت نام کرده و رای دهند (کودکان 1 ساله می توانند در نیوجرسی پیش ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز اقامت داشته باشید و در صورت محکوم شدن به جرمی تحت این یا سایر قوانین ایالتی یا ایالات متحده ، ممکن است مشمول حبس نشوید.

چگونه می توانم بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر سوالات بیشتری داشته باشم چطور؟Source link

دیدگاهتان را بنویسید