منطقه حمل و نقل عمومی شهریار نیازمند توجه است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر ، امیرعباس شفیع زاده عصر یکشنبه در همایشی که با حضور معاونین استاندار و صادق زاده مدیر روابط عمومی دولت در سالن اجتماعات کشور برگزار شد، اظهار داشت: رئیس جمهور در سفر مدیریتی به سر می برد. بخش حمل و نقل در غرب استان اعداد و نقشه های تهران با توجه به جمعیت و اینکه غرب تهران محل مهاجرت است و محل سکونت در دولت تهران، حمل و نقل است. زیرساخت ها برای جمعیت و حجم آن مناسب نیست که برای راه اندازی قطار و قطار شهر باید هر چه سریعتر انجام شود.

وی افزود: توسعه و تقویت بخش حمل و نقل می تواند در بسیاری از موارد باعث کاهش هزینه ها، سرعت، کاهش ترافیک و آلودگی شود.

فرماندار ویژه شهریار همچنین به پروژه بیمارستان 313 تختخوابی شهرستان شهریار پرداخت و گفت: راه اندازی بیمارستان های ملارد و قدس بار مراجعات به بیمارستان های شهریار و بر اساس برنامه را کاهش داده است. مقدار کمی و پیگیری انجام شده است، امید است بیمارستان شهرستان شهریار تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

شفیع زاده تمرکز بر موضوع آرد و نان را از برنامه های استانداری عنوان کرد و گفت: امروز مشکلی در زمینه تامین آرد و نان وجود ندارد و 370 مغازه از سامانه ویژه کارت خوانی بهره مند شده اند. او و خوشحالیم که طرح اقتصاد نان توانسته در زمینه فروش غیررایگان آرد و نان کمک کند و دستگاه های بازرسی باید به تخلفات نانوایان توجه کنند و لزوم بازگشت به فرصت و حمایت از خوب مردم شهر شهریار

وی درباره محل کار نیز گفت: برای ایجاد یک میلیون شغل در شهرستان شهریار به حمدالله 127 درصد وعده داده شده است و به وظیفه خود عمل کرده ایم.