ملوانان نیروی دریایی بر اثر برخورد زیردریایی با جسمی در دریای چین جنوبی مجروح شدند


بر اساس گزارش های متعدد پنجشنبه ، تعدادی از ملوانان در پی برخورد یک زیردریایی نیروی دریایی آمریکا با شیء ناشناخته در دریای جنوبی چین در آخر هفته گذشته دچار جراحات جزئی شدند.

ناوگان اقیانوس آرام ایالات متحده در بیانیه ای اعلام کرد که این شیء بعد از ظهر 2 اکتبر توسط ناو USS Connecticut مورد حمله سریع قرار گرفت. در این بیانیه آمده است: “هیچ مورد مرگ جانی وجود ندارد” و افزود که معاون “در وضعیت سالم و پایدار” است.

وی افزود: نیروگاه و فضاپیمای USS Connecticut تحت تأثیر قرار نگرفته و کاملاً در حال کار است. بقیه زیردریایی در حال ارزیابی خسارت است. ” “نیروی دریایی ایالات متحده درخواست کمک نکرده است. حادثه مورد بررسی قرار می گیرد. ”

ناوگان اقیانوس آرام موقع وقوع این حادثه محل USS Connecticut را مشخص نکرد و گفت که کشتی “در آبهای بین المللی در منطقه هند و اقیانوسیه فعالیت می کرد”. با این حال ، آسوشیتدپرس و USNI News گزارش دادند که این تصادف در دریای چین جنوبی در حالی رخ داد که این زیرزمین به طور منظم کار می کرد.

در بیانیه ای ، ناوگان اقیانوس آرام ایالات متحده اعلام کرد که خسارت وارده به USS Connecticut در حال بررسی است و این حادثه مورد بررسی قرار می گیرد.
در بیانیه ای ، ناوگان اقیانوس آرام ایالات متحده اعلام کرد که خسارت وارده به USS Connecticut در حال بررسی است و این حادثه مورد بررسی قرار می گیرد.
نیروی دریایی آمریکا

هر دو مغازه گزارش دادند که این زیردریایی به سمت بندر گوام حرکت می کند و این حادثه قبلاً برای حفظ امنیت عملیاتی اعلام نشده بود.

آسوشیتدپرس به نقل از دو افسر نیروی دریایی اعلام کرد که دو ملوان USS Connecticut دچار جراحات متوسط ​​و 9 نفر دیگر با جراحات جزئی مواجه شدند. همه در زیر دریایی تحت درمان قرار گرفتند.

بر اساس گزارش AP ، هنوز مشخص نیست که کشتی به چه شی برخورد کرده است ، اما محققان زیردریایی دیگری را رد کرده اند. یک مقام رسمی به خروجی پیشنهاد کرد که ممکن است یک ظرف غرق شده ، یک ظرف غرق شده یا یک شی ناشناخته دیگر باشد.

قبل از این حادثه ، USS Connecticut در حال رفتن به بندری در گوام بود.
قبل از این حادثه ، USS Connecticut عازم بندری در گوام بود.
پشتیبانی روابط عمومی نیروی دریایی Elem

این اولین حادثه ناگوار نیست که به USS Connecticut برخورد می کند. در اوایل سال جاری ، اعضای خدمه که در زیر دریایی نشسته بودند از بروز یک ماه ساس خبر دادند و فرمانده را متهم کردند که در حل این مشکل کند عمل می کند. سخنگوی نیروی دریایی ارتش آمریکا پیش از فوریه سال جاری ساس هایی در این بخش کشف کرده بود.

با سیم پستSource link

دیدگاهتان را بنویسید