مقایسه تکان های کاهش وزن – نگاهی به لرزش های اتکینز، اسلیم فست و مدیفست

از بین تمام سوالاتی که در مورد رژیم‌های غذایی مدیفست و سایر رژیم‌ها می‌پرسم، مردم بیشتر از همه در مورد شیک‌ها می‌پرسند. فکر می‌کنم بسیار جذاب است که فکر کنید محصولی که بسیار راحت و طعم مناسبی دارد، می‌تواند بخش بزرگی از برنامه غذایی شما را تشکیل دهد. کاهش وزن اغلب از من در مورد تفاوت بین بسیاری از شیک های رژیمی محبوب موجود در بازار سؤال می شود. بنابراین، در مقاله زیر، سه شیک محبوب (اتکینز، اسلیم فست و مدیفست) را از نظر طعم، کالری، پروتئین، کربوهیدرات و قند با هم مقایسه خواهم کرد.

شیک های رژیمی اتکینز: در ابتدا، من به لرزش های اتکینز نگاه می کنم. من قصد دارم از طعم استاندارد شکلات برای همه این محصولات استفاده کنم زیرا می خواهم ثابت بمانم. من به مزیت محصول شکلات شیری نگاه می کنم. این شیک حاوی 160 کالری، 9 گرم چربی، 4 گرم کربوهیدرات، 1 گرم شکر و 15 گرم پروتئین است. از نظر طعم، من این محصول را کمی گچی و طعم شیرین تقریبا مصنوعی می دانم. این محصول دارای مقدار قابل توجهی پروتئین است، اما نسبتاً کالری و چربی بالایی دارد.

شیک های لاغری سریع برای کاهش وزن: وقتی برای تحقیق برای این مقاله رفتم، متوجه شدم که لرزش های سریع باریک اخیراً به یاد آورده شده اند. با این حال، اطلاعات تغذیه ای هنوز در دسترس بود. من به دنبال شیک شکلات شیری باریک اصلی هستم. این شیک دارای ۲۲۰ کالری است، اما تنها ۳ گرم چربی دارد. 30 گرم کربوهیدرات و 34 گرم قند دارد. در دفاع از خود، 10 گرم پروتئین دارد. با این حال، چربی، کالری، و مقدار بالای کربوهیدرات و قند احتمالاً مخالف این موضوع هستند. و بدتر از آن، طعم این محصول به مراتب از هر سه شیک گچی بیشتر است.

شیک های کاهش وزن Medifast: حالا، من به شکلات شیک هلندی مدیفاست 55 نگاه می کنم. این یکی کمترین کالری را دارد – فقط 90 کالری. فقط 1 گرم چربی، 13 گرم کربوهیدرات، 8 قند و 11 گرم پروتئین وجود دارد. این یکی کمترین میزان کالری و چربی را دارد. و، من این طعم را بهترین از این سه می دانم. من باید مقداری مایع اضافی به این محصول اضافه کنم زیرا شیک های خیلی غلیظ را دوست ندارم، اما با این تغییرات کوچک، این یکی از نظر من بهترین مزه این دسته است.

چگونه این شیک ها در برنامه کاهش وزن تا حدی بر اساس کتوز قرار می گیرند: اکثر این لرزش ها تحت دو اصل کار می کنند. آنها می خواهند کالری شما را در وعده های غذایی تان ذخیره کنند و می خواهند قند و کربوهیدرات ها را ذخیره کنند و در عین حال پروتئین بیشتری به شما بدهند. هدف در اینجا این است که بدن شما را به کتوزیس برساند تا بتواند به جای قند و کربوهیدرات، چربی بسوزاند. اما برای تحقق این امر، باید سهم خود را با مصرف پروتئین کافی و با دریافت کالری و کربوهیدرات کمتر انجام دهید.

من جای سوال دارم که لرزش سریع باریک این معیار را برآورده کند. به سادگی شکر و کالری زیادی وجود دارد. اتکینز شیک از این نظر بهتر است، اما همچنان کالری بسیار بیشتر و 9 گرم چربی دارد که به نظر من بسیار مشکل ساز است. من ممکن است مغرض باشم زیرا به طور منظم شیک های مدیفاست مصرف می کنم، اما آنها را هم از نظر تغذیه و هم از نظر طعم برنده می دانم.