معرفی دیکشنری جدید و متفاوت!


عصر ایران– فرهنگ لغت ارقام مبهم یا همینطور است فرهنگ لغت غمهای مبهم یک برنامه آنلاین که شامل مجموعه ای از کلمات ایجاد شده توسط جان کونیگ موضوعی جالب و در عین حال هدف جدیدی را دنبال می کند. این دیکشنری منحصر به فرد جاهای خالی زبان انگلیسی را پر می کند. در اینجا استفاده می شود غم ها منطقی است زیرا این کلمه به معنای غم و افسردگی به کار می رود و یکی از معانی کمتر رایجی که استفاده می کند حالت و خلق است. بنابراین با انتخاب واژه انگلیسی مذکور، واژگان زبان های مبهم نشان داده شده و بر انتقال معنای این اشکال تاکید می شود.

معرفی دیکشنری جدید و متفاوت!  (+عکس)

این دو عواطف و احساساتی هستند که همه ما حداقل یک بار تجربه کرده ایم، اما تا به حال کلمه مناسبی برای آنها در گرامر انگلیسی وجود نداشت.

به دلیل فقدان کلمه مناسب برای گنجاندن آنها، این احساسات و عواطف سردرگم می شوند. مانند چیزی است که در گوشه دید ما آویزان است و ما واقعاً آن را درک نمی کنیم حتی اگر آن را تا حدی بدانیم. یعنی تا الان کونیگ (ویرایشگر ویدیو، سخنران عمومی و سخنران از مینه سوتا) دست به کار شوید و یک فرهنگ لغت از ارقام مبهم ایجاد کنید.

در این فرهنگ لغت کلمات زیبایی برای جایگزینی تمام نا احساسات امروزی وجود دارد. مثل اینکه کونیگ دری به سوی دنیایی ناشناخته گشوده است و همه سود خواهند برد.

معرفی دیکشنری جدید و متفاوت!  (+عکس)

این فرهنگ لغت اکنون به صورت الف است سایت اینترنتی و یکی دیگر کانال یوتیوب آنجاست. در وب سایت توضیح داده شده است که به زودی می توانیم منتظر یک کتاب چاپی با کلمات منحصر به فرد باشیم. “همه کلمات موجود در این فرهنگ لغت جدید هستند. آنها برای استفاده در مکالمات روزمره طراحی نشده اند، اما به تنهایی وجود دارند. در وب سایت ذکر شده است: شما می توانید از این کلمات برای دادن معنای جدیدی به دایره لغات خود استفاده کنید و کلمات را حذف کنید. احساس سردرگمی و از دست دادن احساساتی که هنوز با کلمه برابر نیست.

پیش بروید و چند کلمه را مرور کنید کونیگ در «فرهنگ اشکال مبهم» و معانی آنها را مورد بحث قرار می دهیم:

کلمات هیچ یک

این کلمه ای است که به درک این موضوع اختصاص دارد که افراد تصادفی مانند شما منحصر به فرد هستند، با مبارزات و مبارزات خاص خود. پر از فانتزی، دوستی، شادی عاطفی، تعلیق و دیوانگی رنگارنگ. این کلمه مانند دری است به روی هزاران زندگی که ما آنها را نمی شناسیم. با این حال، گاهی اوقات یک نوع جرقه عجیب مانند جرقه یکباره وجود دارد. برای قهوه اضافی در پشت، یک ماشین در خیابان، یک پنجره روشن در آفتاب.

کلمات آن را پایین بیاورید

تلاش برای صحبت در مورد یک تجربه را متوقف کنید زیرا مردم نمی توانند با آن ارتباط برقرار کنند. حالا از روی حسادت یا چیز دیگری می خواهد. این کار مخاطب را از بقیه داستان زندگی شما دور می کند، جایی که خاطره یا تجربه مورد نظر خود در مه پرسه می زند، مکانی تقریباً افسانه ای که هرگز پیدا نمی شود. مکانی به زمین برای شناخته شدن.

کلمات ارتباط

نیاز به کمتر فکر کردن، رها کردن گلوی زندگی، توقف و نگاه کردن به پشت سر در هر قدم، برای مواجهه با ترس از اینکه کسی موفقیت ما را قبل از رسیدن به خط پایان بگیرد. مثل این است که زندگیمان را نگه داریم و مثل یک والیبال در هوا بازی کنیم.

کلمات گرفتن لپ تاپ

درک اینکه مسیر زندگی شما دیگر معنای خاصی برای شما ندارد. در واقع، حتی اگر فکر می کردید که در مسیر داستان حرکت می کنید، در قسمت هایی غوطه ور خواهید شد که درک نمی کنید. به نظر می رسد شما اهل این ژانر نیستید. بنابراین، باید به عقب برگردید و فصل های زندگی خود را دوباره بخوانید تا به قسمت های خوب برسید. در این برنامه یاد می گیرید که چگونه مسیر سفر خود را انتخاب کنید.

کلمات کواکی

همچنین ایده ای است که یک شبه اتفاق می افتد. این فکر می‌تواند مانند یک احساس وحشتناک، گیج‌کننده و غیرقابل کنترل عمل کند که در طول روز بالای سر شما آویزان می‌شود و در شب هنگام تلاش برای خوابیدن خنجر به پشت ذهن شما وارد می‌کند. می توانید هفته ها آن را نادیده بگیرید. مثل این است که حضور او را فقط در فضای بیرون پنجره حس می کنید.

کلمات هادرونیت

متاسفم برای مدتی که کسی را می شناسید. در واقع، چند هفته اول به صحبت با درگاه ذهنی مخاطب می گذرد و هر بار احساس می شود که مکالمه وارد اتاق دیگری شده است. به مرکز ساختمان نزدیک‌تر است و می‌خواهید از آنجا شروع کنید و راه خود را ادامه دهید. ابتدا اسرار خود را با یکدیگر در میان بگذارید، بعد از گذشت سالها بپرسید اهل کجا هستید و چه کار می کنید؟!

بنابراین…