مشکلات NFL بزرگتر از مشکلات جان گرودن استاینجا ثبت نام کنید برای رسیدن به فراتر از صفحه قبلی در صندوق ورودی خود هر روز صبح هفته.

امروزه استفاده از پرونده های باز و بسته توسط جان گرودن در این ورزش نادر است. نژادپرستی بیشتر در شکل عمومی و منظم در ملاء عام ظاهر می شود و در نحوه کار همه چیز سرخ می شود. جنسیت و همجنس هراسی رایج است ، اما معمولاً به روشهای ظریف: ارتقاء در اینجا ، با نادیده گرفتن یک نامزد احتمالی مربیگری در آنجا ، هنگامی که یک بازیکن نظر خود را می گوید ، کلمه “انحراف” حذف می شود.

و سپس سرمربی سابق لاس وگاس رایدرز وجود دارد که ایمیل های فاش شده او چند دهه پیش شامل استفاده از ترول های نژادپرستانه در این هفته بود (نظر در مورد شکل لب های دموریس اسمیت ، مدیر اجرایی انجمن بازیکنان) ؛ تمایلات جنسی افشا شده (در نظرات درباره سارا توماس ، اولین افسر زن لیگ) ؛ و همجنس هراسی مستقیم (از بسیاری جهات از جمله نامیدن راجر گودل “F-T”).

به عنوان بخشی از تحقیقات NFL در مورد سوء رفتار محل کار در تیم فوتبال واشنگتن ، ایمیل های مخرب گرودن کشف و ارسال شد ، ابتدا به وال استریت ژورنال و سپس به نیویورک تایمز ارسال شد که منجر به خشم و سپس استعفای گرودن دوشنبه شب شد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید