مشکلات آب روستاهای اردبیل حل می شود


به گزارش ستاد خبری فارس از اردبیل، سید حمید عاملی در نشست نقد و بررسی اجرای برنامه های جهاد ملی آب تحت عنوان شکست که در دولت اردبیل برگزار شد، با اشاره به کارهای انجام شده برای جزیره. . جهاد آبرسانی تحت عنوان نارسایی، بیان کرد: بنابراین این نیاز بزرگ و تصمیم در مرکز دولت برای حل مشکل آب روستاهای دولت است.

وی با تایید اینکه سیاست دولت و مجلس تامین آب شرب روستاها و شهرهای زیر 5 هزار نفر است، افزود: ما مسئولان اداری و استانی باید در این راه دست به دست هم دهیم تا خطرات این امر کاهش یابد. رشته.

استاندار اردبیل ادامه داد: حضور پررنگ سازمان و نیروهای مقتدر در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و نیز اقدامات آبرسانی دولت اردبیل تحول بزرگی را در این حوزه ایجاد می کند. با انگیزه و تمایل قوی برای حل بسیاری از مشکلات آب کار می کنند. روستاها و شهرها باید تعمیر شوند.

عاملی بیان کرد: امیدواریم ستاد امام حسن مجتبی(ع) و ساختمان ارتش استان اردبیل پروژه های آبرسانی به روستاهایی را که ماهیت طرح های کاهشی دولت و ظرفیت آنها از دست رفته است را تکمیل کنند. و زمان بندی

در این جلسه رئیس بازرسی جهاد آبفای وزارت نیرو ضمن ابراز نگرانی از میزان پیشرفت پروژه ها گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه در استان اردبیل 8 درصد است که در مقایسه با وضعیت مطلوبی نیست. به پیشرفت پروژه می پردازد و لازم است تیم ساختمانی سریعتر و با توجه ویژه به پایان برسد.

خانم محمدی ادامه می دهد: ایجاد دفتر فنی مدیریت با حضور کارشناسان و مشاوران فنی بسیج سازندگی و همکاری کارشناسان فنی آبفا برای به روز رسانی و به روز رسانی طرح و جمع آوری تمامی ایده های فنی پروژه ضروری است. و تکمیل در آن دفتر، از جمله تهیه جدول زمانی اما برای اولویت های مدیر پروژه باید قرار گیرد.

وی بیان کرد: در این کار مهم جهاد آبدهی اگر نگاه جهادی و تفکر مکانیکی اجرا شود حتما منشأ خیر و برکت خواهد بود.

در ادامه این جلسه علیرضا انعمت سلطانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل ضمن تبریک به استاندار اردبیل و اداره جهاد آبفای این وزارتخانه این کار را بیان کرد. بسیار موثر و کارآمد است. در تسریع در اجرای طرح های آبرسانی در روستاهای محروم استان اردبیل.
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید