مزایا و معایب مصرف کتون تمشک برای کاهش وزن

با محبوبیت کتون تمشک، سخت است که در مورد مکمل کاهش وزن کنجکاو نباشید. از این گذشته، توسط یک پزشک مشهور مشهور به عنوان معجزه شماره یک در یک بطری تبلیغ شده است. در اصل، این ترکیبی است که از تمشک قرمز استخراج می شود و قبل از اینکه به عنوان یک کمک کننده کاهش وزن مشهور شود، به عنوان یک ماده آرایشی استفاده می شد. نکته خاص در مورد آن این است که در مقادیر کم استخراج می شود. بنابراین اگر به فکر خوردن فقط تمشک قرمز برای کمک به کاهش وزن هستید، باید هر روز حدود 90 پوند تمشک قرمز بخورید.

اما معامله واقعی با کتون تمشک چیست؟ در اینجا مزایا و معایب مکمل کاهش وزن آورده شده است:

فواید

مکمل غذایی طبیعی است و بنابراین کاهش وزن سالم را تضمین می کند. کاری که انجام می دهد افزایش سطح هورمونی به نام آدیپونکتین در بدن است. این هورمون متابولیسم را تسریع می کند و بنابراین یک مسدود کننده طبیعی چربی است. یکی دیگر از مزایای مکمل این است که با افزایش حساسیت به لپتین، اشتهای شما را سرکوب می کند. لپتین هورمونی است که به مغز شما سیگنال می دهد که قند کافی در سلول های چربی خود دارید – به طور خلاصه، این چیزی است که شما را از گرسنگی باز می دارد.

توانایی مکمل در جلوگیری از تشکیل چربی و سرکوب اشتها دلیل اصلی این است که مکمل به عنوان یک کمک موثر کاهش وزن عمل می کند. دکتر معروف ممکن است اغراق کرده باشد، اما کار می کند.

عیب

از سوی دیگر، هنگام مصرف کتون تمشک مشکلات خاصی وجود دارد. خوب، این واقعاً به این نیست که مکمل عوارض جانبی داشته باشد، بلکه بیشتر به نگرش شما نسبت به مصرف مکمل مربوط می شود. مکمل غذایی حتی در حالت نشسته هم به کاهش وزن کمک می کند و این یکی از جذابیت های آن است. با این حال، این می تواند شما را به سمت ایجاد انتظارات غیر واقعی سوق دهد. این می تواند باعث شود فکر کنید که مکمل همه چیز را برای شما انجام می دهد و فقط باید بنشینید و خیال پردازی کنید که بتوانید دوباره شلوار جین تنگ خود را بپوشید.

چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که مکمل های کاهش وزن برای “مکمل” وجود دارند. این بدان معنی است که آنها برای تکمیل یک کل وجود دارند. شما نیز باید سهم خود را انجام دهید. بله، ممکن است فرد بسیار پرمشغله ای باشید و زمان انجام ورزش های معمولی را نداشته باشید، اما حداقل از هر فرصتی برای پیاده روی یا بالا رفتن از پله ها استفاده کنید. این چیزها ممکن است بی اهمیت به نظر برسند، اما تفاوت بزرگی ایجاد می کنند.

به طور خلاصه، Raspberry Ketone تمام ویژگی های مهم یک مکمل کاهش وزن کارآمد را دارد. و با طرز فکر صحیح در حین مصرف، در واقع می تواند نتایجی را که انتظار دارید، یا حتی بیشتر از آنچه انتظار دارید، ارائه دهد.