مرکز خود را در زمینه تناسب اندام آزادی بیابید


یوگا یک تمرین کم اثر است که به ایجاد تعادل در ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و نفس های عمیق تمرین شده در هر کلاس برای سلامت کلی عالی است.

اما آیا توجه کرده اید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

کلاسهای تمرین گروهی یوگا فراتر از تمرینات کششی و آرامش است. هیچ حرکتی بدون هدف وجود ندارد و هر حالت (یا ژست) تحت هدایت مربی بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به حفظ تن ماهیچه ، انعطاف پذیری ، خلوص و تعادل کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا ورزشی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان برای راهنمایی و بهبود وضعیت بدن آماده هستند تا بدون آسیب و استرس کامل شوند.

این یک تمرین ملایم اما قوی است که هر سنی می تواند از آن لذت ببرد و از آن احساس خوبی داشته باشد ، به ویژه مادران تازه وارد. بهبودی بیماران از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ تنظیم سفتی و درد آرتروز در افراد مسن ؛ و کسانی که درد شدید ناشی از مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس را تجربه می کنند.

افرادی که اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند می توانند با تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و روشن ، تسکین پیدا کنند.

یوگا در کنار افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، آرامش ماهیچه ها و رفاه کلی دارد.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما یک تجربه تناسب اندام گروهی است که الهام بخش و پشتیبانی کننده نیز می باشد. تنفس عمیق ، کشش و تقویت در کنار دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا این ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروز ما با تمام استرس های بهداشتی ، کاری و مالی روبرو هستیم. یک ساعت حضور صلح آمیز می تواند به پاک سازی ذهن شما برای تجدید و بهبود سلامت کمک کند.

نگران ژست های غیرقابل دسترسی و ناراحت کننده هستید؟ به آن می رسیم. راهنماها و معلمان برای اطمینان از یک تجربه راحت و لذت بخش آنجا هستند.

خجالتی نباشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین خارق العاده بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness با ما تماس بگیرید. ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!Source link

دیدگاهتان را بنویسید