مدیران باید بتوانند مشکلات مردم را حل کنند


به گزارش خبرگزاری فارس از زرند، قاضی زاده هاشمی امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: دولت مردم زندگی با مردم را یکی از افتخارات خود می داند، مردمی که به مردم اکتفا نکردند. نظرات. انقلاب در دوران انقلاب اسلامی و همیشه در هر انقلابی.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه ایران اسلامی به دلیل اینکه در مسیر حق حرکت می کند در دنیا قابل احترام است، گفت: دولت در تلاش است تا مسائل و مشکلات را حل کند اما در این مقطع ما همچنین به گفته خدا باید کاری انجام دهید.» با تلاش و توکل به خدا برای پیشبرد اهداف عالی قیام، شاهد پیشرفت خواهیم بود.

وی بیان کرد: مهمترین چیز برای دولت مردمی است و خوشبختانه شکاف بین دولت و مردم حتی شکاف بین مردم و نظام کاهش یافته است.

قاضی زاده هاشمی گفت: دولت به وعده هایی که در سفرهای خود به استان داده عمل می کند و برای پاسخگویی به نیازهای مردم آماده می شویم.

وی تصریح کرد: حل همه مسائل شهرستان نیاز به کار رئیس جمهور ندارد و مدیران پای کار هستند. حل مشکلات مردم

حسینی فرماندار زرند گفت: با این حال سال هاست که زرند با مشکل یخبندان مواجه است و امسال سیل این مشکل را دوچندان کرده است که توجه دولت را می طلبد.

وی ادامه داد: کمبود تجهیزات پزشکی یکی دیگر از مشکلات زرند است که مردم این شهرک را با مشکل مواجه کرده است.

حجت الاسلام شجاعی امام جماعت زرند ضمن تجلیل از عملکرد دولت سیزدهم گفت: بیش از 10 سال است که بزرگترین مرکز فرهنگی شهرستان «مسلای پیامبر اعظم زرند» می گذرد. هنوز کامل نشده و نیازمند همراهی افراد و مسئولان بیشتری است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس نیز در این دیدار گفت: این دومین سفر قاضی راده هاشمی به منطقه است و وی به خوبی از مشکلات زرند و کوهبنان آگاه است، تاثیر زیادی در پیشرفت دارد. . اهداف و حل مسئله زرند و کوهبنان.

وی ادامه داد: مشکل آب زرند مشکل بزرگی برای زرند است که با کمک دولت حل شده است و اقدامات عاجل دولت برای رفع این مشکل انجام می شود.

شریعتی ادامه داد: حمایت همه جانبه از مطالبات مردم و کارگران بومی باید در اولویت دولت باشد.

در ادامه با جمعی از مردان زرند ملاقات حضوری صورت گرفت و دستورات لازم برای رفع مسائل و مشکلات صادر شد.

انتهای پیام/80022/ق
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید