مدارس نیویورک در نوسان کامل هستند اما فعالیت های مدرسه برای به دست آوردن نیروی کافی مشکل دارد


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های پس از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن کارکنان کافی در این پیشنهاد هستند ، و خانواده ها را مجبور می کند تا به دنبال جایگزین باشند.

یک هفته پیش ، الی کوهن ایمیلی از مدرسه فرزندانش دریافت کرد ، مدرسه بروکلین چارتر ، که در آن برنامه مدرسه برای 150 کودک لغو شده بود و والدین باید بلافاصله هماهنگی های دیگری را انجام دهند.

کوهن گفت: “این قطعاً یک شگفتی بزرگ و یک تحول بزرگ برای ما به عنوان والدین است.

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit ، که برنامه بعد از مدرسه را برای بروکلین پروسپکت اجرا می کند ، از اظهارنظر در مورد جزئیات آن معامله خودداری کرد ، اما گفت که به دست آوردن شغل دشوار است. او می گوید یکی از دلایل این امر این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که به طور معمول بخش بزرگی از نیروی کار او را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “نوازندگان و ممیزان ، بسیاری از آنها به تازگی به شهر بازگشته اند و سهم بزرگی داشتند: 30 تا 40 درصد از کارکنان ما ، زیرا این یک موقعیت پاره وقت است.” “در حال بازگشت است ، اما بسیار کند است.”

یکی از اعضای این مشکل یافتن کارکنان واجد شرایط واکسینه شده است ، گفت یکی از کارکنان University Settlements ، یک سازمان خدمات اجتماعی است که فعالیت های مدرسه را در 17 مدرسه دولتی در بروکلین و منهتن اداره می کند.

کارمندانی که در برنامه های بعد از مدرسه شهری ، COMPASS ، Beacon و Kornstone یا در برنامه بعد از مدرسه در داخل ساختمان اداره آموزش و پرورش شهر کار می کنند ، مشمول دستورات واکسیناسیون شهری هستند که نیاز به اثبات حداقل یک دوز Covid-1 دارند. از. واکسن یا صورت در مرخصی پر نشده قرار می گیرد. بعدازظهر جمعه ، DOE گفت حداقل 90 staff از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

یکی از کارکنان شهرک های دانشگاهی که نخواست نامش فاش شود ، زیرا نمی تواند با مطبوعات صحبت کند ، گفت که یافتن یک نامزد واجد شرایط برای درخواست برای موقعیت های شغلی واقعاً دشوار است.

“در حال حاضر ، بخش جوانان ما بین منهتن و بروکلین حدود 40 کارمند دارد که در حال حاضر واکسینه نشده اند. و این تأثیر زیادی بر برنامه نویسی ما داشته است. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی BT City Players ، که دو رویداد پس از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که او همچنین باید با متقاضیان واکسینه نشده برخورد کند.

او گفت: “من افراد بسیار واجد شرایط را پیدا خواهم کرد و فکر کردم که من به جکپات ضربه زده ام ، و سپس متوجه شدم که چرا آنها در حال حاضر در آموزش و پرورش کار نمی کنند زیرا واکسینه نشده اند.” “این باعث کاهش تعداد نامزدهای مورد علاقه من شد.” او می گوید که به طور متوسط ​​10 معلم برای هر رویداد می گیرد و امسال فقط شش معلم برای دو رویداد دارد.

علاوه بر دستورات واکسیناسیون ، کار شدید و کم درآمد است ، کارکنان شهرک های دانشگاه اعتراف می کنند: “رقابت با برخی از فروشگاه های خرده فروشی و سایر شرکت های خصوصی که می توانند نرخ ساعتی بیشتری ارائه دهند ، برای ما دشوار است. ، و کار واقعاً سخت است. “

پترسون گفت که اکنون باید معیارهای خود را تغییر دهد تا نامزدهایی را که دارای مدرک دانشگاهی نیستند برای استخدام نیرو انتخاب کند. “من حتی نگاه نمی کردم […] افرادی که مدرک دانشگاهی نداشتند و من در حال حاضر به افرادی که در کالج هستند نگاه می کنم. “

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، در ابتدای هر سال تحصیلی معمولاً یک دوره تعدیل برای رویدادهای بعد از مدرسه با چالش های کارکنان وجود دارد و با اشاره به تعداد زیادی رویداد مدرسه ای که شهر در سالهای گذشته ارائه کرده است.

دپارتمان جوانان و توسعه اجتماعی ، که سه برنامه مدرسه را در این شهر اجرا می کند ، گفت که ثبت نام امسال با بازگشت آموزش شخصی تقویت شده است و بیش از 1000 کودک تنها در برنامه های COMPASS ثبت نام کرده اند.

مارک ژوستوویچ ، سخنگوی DYCD گفت: “کووید -19 میزان ثبت نام را پس از رویدادهای مدرسه ای که در اوج شیوع بودجه توسط DYCD تأمین می شد تحت تأثیر قرار داد ، اما برنامه ها کاهش نیافت.” “در واقع ، با ارائه خدمات شخصی به طور کامل در این سال تحصیلی ، ما پیش بینی می کنیم که در بیش از هزار رویداد پس از مدرسه Compass ، Beacon و Cornerstone به طور کامل ثبت نام کنیم.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید