متولیان باید برای تقویت پایگاه های داخلی تلاش کنند


رئیس جمهور صحبت کرد و با بیان اینکه کار به موقع روشن ترین راه برای اقتدار در کشور است، گفت: کار تیمی و توانمندی مسئولان در حوزه مسئولیت خود بهترین راه مبارزه با دشمنی است که امروز تاریک شده است. و ایجاد دردسر در خیابان ها و جستجوی دلایلی برای ایجاد دردسر.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت به فکر حل مشکلات و خدمت به مردم افتاد و تلاش کرد تا در پیشرفت شتابان کشور به عنوان مهمترین پروژه دولت و جشن دوچندان شود: هیچ دلیل و حاشیه ای وجود نداشته باشد، به مسئولیت ها عمل نکند و از پروژه های اصلی دستگاه های دولتی محافظت کند.

رئیس جمهور کنترل بازار را یکی از مهمترین وظایف نهادهای ذیربط عنوان کرد و گفت: استقرار سامانه های هوشمند توزیع کالا و نظارت بر بازار بسیار مهم، مؤثر، کارآمد و مؤثر است، اما برای بهتر شدن آن. بنابراین، علاوه بر استفاده از تیم های نظارتی و مهارت های حرفه ای، پیگیری کار توسط یک مقام عالی رتبه تجهیزات لازم ضروری است.

وی انجام به موقع کارها و عدم تأخیر در آن را روشن ترین راه برای اقتدارسازی در کشور توصیف و تصریح کرد: کار گروهی و اقتدار مسئولان در حوزه مسئولیت خود بهترین راه مقابله با دشمن صاحب آن است. امروز باعث تاسف است که خیابان ها را به هم بزنیم و دلایلی برای نارضایتی پیدا کنیم.

رئیسی با بیان اینکه آثار و آثار مهم زیادی در کشور وجود دارد، بیان هنری این آثار را موجب اعتماد و امید مردم به آینده کشور دانست و از رسانه ها به ویژه رسانه ملی خواست تا این دستاوردها را به درستی تبیین کنید و نمایشنامه مردم و افکار عمومی را حذف کنید.

رئیس جمهور کسب مدال بین المللی برتری را برای یک بانوی ایرانی در تداوم دستاوردهای بانوان ایرانی در جهان مایه مباهات دانست و بر ضرورت ارتقای مهارت آموزی در بین جوانان کشور تاکید کرد.

رئیسی همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه نیازهای مردم به ویژه علاقمندان به اقتصاد در استفاده از بسترهای آنلاین باید جدی گرفته شود، دستور داد تا پاسداران در جهت تقویت و ارتقای کارایی سیستم های اطلاعاتی داخلی برای پاسخگویی تلاش کنند. برای تمام نیازهای عمومی