متهم متهم به قتل در دوش مترو نیویورک است


هنگام ورود به میدان تایمز ، یک زن روانی یک زن غریبه را کنار قطار پرت کرد – او متهم به قتل شده است – و یکی از قربانیان قبلی وی گفت “او لیاقت آن را دارد”

آنتونیا آگوئبارا ، 29 ساله ، روز چهارشنبه در دادگاه جنایی منهتن نبود ، هنگامی که هیئت منصفه بزرگ او را به اتهام قتل درجه دوم ، اقدام به حمله درجه اول و حمله درجه دوم متهم کرد. شکستگی بینی و شکستگی چانه

Aegebara پس از ضرب و شتم غیرقانونی یاسمین روبلس سه ماه پیش در قطار هارلم با قید وثیقه آزاد شد – دندان جلویی او کشیده شد ، بینی اش شکسته شد و چشم سیاه او آزاد شد.

روبلز در پست کیفرخواست گفت: “لیاقت او این است.” “او تقریباً کسی را کشت. سوابق وی ثابت می کند که اگر او را دوباره در جاده رها کنند ، او دوباره این کار را انجام می دهد و شاید به کاری که دفعه قبل انجام نداده بود برسد و کسی را بکشد. ”

آنتونی آگبارا در دادگاه کیفری منهتن محاکمه شد
آنتونیا آگوئبارا اکنون متهم به قتل است.
گابریلا باس
چاملی روبلس گفت ایگبارا مستحق اتهام است.
چاملی روبلس گفت ایگبارا مستحق اتهام است.
گرگوری پی. انبه

آگوئبارا ، که از اسکیزوفرنی رنج می برد ، متهم به تعرض درجه سوم به دلیل حمله به سارق در 5 ژوئیه شد-یکی از چندین جنایتی که در آن قضات دیگر نمی توانند به موجب قانون جنجالی اصلاحات 2020 وثیقه قائل شوند.

روبلس از دادستان منطقه منهتن درخواست کرد که با یک رپ جدی تر برخورد شود تا در خیابان نباشد. اما کارشناسان به پست گفتند که این حمله مخرب طبق قانون اتهام عادلانه ای است زیرا ایگابارا از سلاح استفاده نمی کند.

روبلس در مورد سیستم قضایی گفت: “آنها ما را به عنوان قربانی شکست دادند.” “آنها او را در خیابان گذاشتند. او افراد زیادی را مورد آزار و اذیت قرار داد و مجبور به پرداخت آن شد. ”

آنتونیا آگبارا
آنتونیا آگبارا با اسکیزوفرنی ارتباط دارد.
روبل در ماه ژوئیه توسط Aegebara مورد حمله قرار گرفت.
روبل در ماه ژوئیه توسط Aegebara مورد حمله قرار گرفت.
روبل یاسمن
آنتونیا آگبارا
آنتونیا اگبارا سه ماه پیش با قید وثیقه آزاد شد.
گابریلا باس

ایگبارا ، که در حال حاضر در یک مرکز بهداشت روانی است ، در 28 اکتبر به دادگاه باز می گردد.

وکیل وی ، مایکل زیگیسموند ، گفت که او می خواهد عزیزانش مراقبت های لازم را از او انجام دهند. او گفت: “خانواده بسیار نگران او هستند و حق با آنهاست.

گزارش تکمیلی ربکا روزنبرگSource link

دیدگاهتان را بنویسید