مترو خواسته اصلی مردم ورامین از رئیس جمهور است


حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگاران فارس در خصوص سفر 15 خرداد رئیس جمهور به کشور اظهار داشت: جنوب استان تهران مورد توجه و مدنظر قرار گرفته است. اهمیت این سفر و اتفاقات مثبت و نتایج مثبتی که این سفر را به دنبال خواهد داشت، این سفر بسیار مهم است.

وی گفت: این سفر می تواند به مقصد دیگری تبدیل شود که علت زیرزمینی بعد از کارهای انجام شده در این دو سال است و وزیر راه آهن هم قسم خورده است که رئیس جمهور به حل این مشکل امروز ادامه دهد. موضوع راه آهن تصمیم سفر رئیس جمهور در این سفر اعلام می شود که اعتبار خوبی محسوب می شد زیرا مهمترین خواسته مرد دیار 15 خرداد بحث گذر زیرزمینی بود.

این نماینده مجلس همچنین گفت: کانال آبیاری تهران یکی از موضوعات مهمی است که برای تامین آب کشاورزی مطرح می شود چرا که دشت ورامین منطقه کشاورزی استان تهران است و یکی از مناطق مفید برای تولید غلات و کشت محصولات استراتژیک است. ..” و از همه مهمتر تامین آب کشاورزی در اولویت است که امیدواریم امسال تکمیل شود.

نوش آبادی گفت: موضوع دیگر تامین اعتبار برای ساخت بیمارستان پیشوا است که تنها شهر بدون بیمارستان است، رئیس جمهور از این پروژه بازدید می کند و در مجلس شورای اسلامی در بسته تجمیع قرار دارد، یکی از پروژه هاست. پروژه ها. ” شروع ساخت این پروژه با اعتبار مناسب بسیار مهم است.

وی در خصوص این ورزشگاه گفت: از جمله برنامه های سفر رئیس جمهور به شهرهای بزرگ ورامین، پیشوا و قرچک، بحث تکمیل سالن ورزشی قرچک است که به امید خدا وقتی کارمان تمام شد سریع اجرا کنیم و اعتبار را تامین کنیم. “

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بمباران مسکن 1100 فوتی سبحان در طرح مسکن ملی در قرچک انجام می شود و بازدید رئیس جمهور از مترو تهران – ورامین و پیشوا و قسمت های پایین این محور. و دیدار با مردم در ورزشگاه تختی با سران و اقشار مختلف مردم و پس از آن جلسه شورای اجرایی یکی از برنامه های سفر حجت الاسلام رئیسی به کشور پانزده خرداد بود.

نوش آبادی خاطرنشان کرد: برنامه سفر رئیس جمهور از شهر قرچک پایتخت آغاز و سپس جلسه شورای اجرایی در ورامین تشکیل می شود.

انتهای پیام/ 67037
این را برای صفحه اول در نظر بگیرید