“ما به معنای واقعی کلمه روی نقشه هستیم”: نام مشترک Queens Street Historic Neer Tavern


قدیمی ترین بارهای شهر جاودانه شده اند.

بخشی از خیابان 78 در خیابان 88 در Woodhaven پس از مراسم نامگذاری شنبه در خیابان به افتخار بار نامزد شده که 192مین سال فعالیت خود را در این ماه جشن می گیرد ، به عنوان “راهرو میخانه” شناخته می شود.

Loisant Gordon ، صاحب چاه آبیاری معروف ، در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC یک ساعت قبل از رونمایی با خانواده ، رهبران جامعه و حامیانش گفت: “ما به طور واقعی روی نقشه هستیم”. “ما در حال حاضر راهی برای به خاطر سپردن یکی از قدیمی ترین ها داریم [bars] در ایالات متحده. “

پس از رونمایی ، نگرانی های کووید منجر به جشن در داخل مسافرخانه با ظرفیت محدود شد.

مقامات منتخب محلی ماه ها برای نامگذاری جاده ها لابی کردند ، با رابرت هولدن ، عضو شورا در اوایل سال جاری قانونی را برای تصویب نامگذاری مشترک جاده ها تصویب کرد.

نمای بیرونی میخانه نییر

فلش

غذاخوری نیر

بریجت بارتولینی / گوتیست

(lr) اعضای شورای روبرت هولدن ، لیزنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری خیابانی به افتخار نیور تاورن.

(lr) اعضای شورای روبرت هولدن ، لیزنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری خیابانی به افتخار نیور تاورن.

فلش

(lr) اعضای شورای روبرت هولدن ، لیسانت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری خیابانی به افتخار نیور تاورن.

جوانا لیس ، میخانه نییرچی

او هشت ماه را صرف بازسازی تاسیسات کرد که شامل نوسازی نوار چوب ماهون بود. گوردون سالهای زیادی را صرف لابی برای احترام به اهمیت تاریخی بار کرده است ، و این مکان را با پیشنهاد ناموفق 2016 نشان داد.

گوردون گفت: “ما وضعیت برجسته ای به دست نیاوردیم ، اما چیزی شبیه به آن داریم ، که نام خیابانی است که به نام قدیمی ترین مسافرخانه آمریکا نامگذاری شده است.”

عکس های داخلی نیر ، که گوردون آنها را “معروف ترین میله ای که تا به حال در مورد آن شنیده اید” می نامد ، در فیلم های “Goodfellas” و “Tower Hest” ظاهر شد.

گوردون گفت که آنها اکنون با کمبود پرسنل روبرو هستند زیرا شهر به تأسیساتی برای بررسی وضعیت واکسیناسیون مشتریان برای وعده های غذایی خانگی نیاز دارد.

گوردون می گوید: “در حال رفتن به زمستان ، ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. ما خوش بین هستیم ، اما همچنین در حال برنامه ریزی برای بدترین سناریو هستیم زیرا راه زیادی را طی کرده ایم.”

ثروت نیر طی چند ماه گذشته بهبود یافته است. در ماه مه ، سارایی مبلغ 40،000 دلار از American Express و National Trust for Historic Preservation Nonprofity برای جایگزینی تخت و سایبان بیرونی دریافت کرد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید