ماه ها بعد ، برخی از نیویورکی ها هنوز برای تشکر از کارگران خط مقدم گلدان می گذارند


28 سپتامبر 2021 – هنگامی که همه گیری ویروس کرونا بزرگترین شهر کشور را در بهار 2020 قفل کرد ، نیویورکی ها برای شکستن دیگ ها و تابه های خود به پنجره های آنها سرازیر شدند و از کسانی که برای سلامتی خود تلاش کردند و اولین تلاشگران را برای نجات شهر تشکر کردند. نابود شده توسط کووید -19.

اما با شروع اپیدمی و بسیاری دیگر مجبور شدند خستگی بحران را تحمل کنند ، آرایه ها و زنگوله ها برای کارکنان مراقبت های بهداشتی فروکش کردند و در عوض صدای ماشین ها و غرش عابران پیاده به گوش رسید. دارسی وایلدر در این قطعه روستایی می نویسد ، اما 18 ماه بعد ، برخی از وفاداران هنوز به این قهرمانان سلام می دهند.

مراسم شبانه در سراسر شهر ادامه می یابد ، از جمله ارائه شبانه “خدا برکت بده آمریکا” در قسمت فوقانی غرب و چند دقیقه سر و صدا در آشپزخانه جهنم شهر نیویورک ، که از این همه گیری بسیار آسیب دیده است. ورود کشتی USNS Comfort به رودخانه هادسون و چند ماه بعد ، افتتاح مرکز جاویتس به عنوان محل واکسیناسیون در مقیاس بزرگ برای ساکنان آن منطقه نیز از عوامل این امر است.

آلتا لافرگو ، بازیگری که در Hales Kitchen زندگی می کند ، می گوید: “من فکر می کنم زیبا و دل انگیز است که آنها هر شب آنجا هستند.” “ما از طوفان خارج نشده ایم و مردم هنوز در حال بیماری هستند ، بنابراین من فکر می کنم واقعاً خوشحالم که از این قدردانی و یادآوری آنچه در شهر و جهان می گذرد لذت ببرم.”

از Gail Saltz ، MD ، دانشیار بالینی روانپزشکی در بیمارستان Presbyterian در نیویورک ، MD ، میزبان پادکست iHeartRadio ، و خود نیویورکر بپرسید. او می گوید نکته مثبتی در ادامه سنت امشب وجود دارد.

او گفت: “اگر از انجام یک کار مثبت هنگامی که به دلیل اپیدمی بسیار درمانده هستید احساس خوشبختی می کنید ، بله ، این برای ذهن شما سالم است.” “اگر تشویق به شما احساس قدردانی از کارکنان مراقبت های بهداشتی و سایر مددکاران می دهد ، این نیز سالم است.”

انجام وعده ها نیز احساس خوبی دارد.

فیل اوبراین ، ویراستار و ناشر W42ST ، روزنامه و وب سایت روزانه. من از هدف ویژه یادآوری زمانی که زندگی بسیار آسان تر می شود قدردانی می کنم. “

فریاد زدن 7 در عصر نیز می تواند یک درمان مداوم باشد ، از نظر عناوین و شماره های کووید -19 و آمارهایی که باعث اضطراب می شوند.

سالتز می گوید: “به نظر می رسد شیوع بیماری در این مدت تشدید شده است.”

به هر حال ، برای اکثر نیویورکی ها ، هدف یکسان است: هرگز فراموش نکنید.

لافرج می گوید: “به راحتی می توان برخی از جنایات را در فرهنگ خود تجربه کرد و سپس ، یک هفته بعد ، ما به سراغ کارهای بعدی رفتیم.” “این مراسم برای یادآوری به سر شما می زند [isn’t] مطابق. ارزش دارد. ”

اخبار سلامت WebMD

منبع

گاوکار: “ساختمان من ، من شما را فریب نمی دهم ، هنوز شب ها Che را برای کارگران ضروری تشویق می کند”

لافارژ فین

گیل سالتز ، MD ، دانشیار بالینی ، روانپزشکی ، بیمارستان Presbyterian نیویورک

فیل اوبراین ، ویرایشگر / ناشر W42ST


21 2021 WebMD ، LLC. همه حقوق محفوظ است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید