ماه هاست که منتظر لرستان هستیم/ 35 هزار میلیارد تومان برای بخش های دولتی نیاز داریم.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در نماز جمعه این هفته خود با بیان اینکه انسان متدین در جامعه مانند یک قهرمان است، اظهار داشت: فعالان اقتصادی و فرهنگی جامعه با مسائل مختلفی مواجه هستند اما سپر هستند. به نام تقوا که او را از گناه حفظ می کند.

وی افزود: اگر فردی در فضای مجازی و فضای واقعی فعال باشد می تواند حرف بزند و بنویسد اما در محور دین در این صورت شاهد تلخی و زشتی در مجالس نیستیم.

امام جمعه خرم آباد در خصوص مناسبت های این هفته از جمله هفته دولت و روز کارگر گفت: از تمامی کارگران، مدیران، کارمندان و کارگرانی که در سطوح مختلف کشوری و دولتی در هفته دولت و روز کارگر تشکر می کنم.

وی بیان کرد: اگرچه عمر شهیدان رجایی و باهنر کوتاه بود اما کارنامه آنها سرشار از عمل صالح، ایمان قوی و خدمت به مردم است.

شاهرخی با بیان اینکه دوشنبه هفتم شهریور و اول صفر روز ورود تبعیدیان اهل بیت به سوریه است، گفت: کربلا و عاشورا جدال چهره حق و دروغ صحنه یزدیان و حسینیان، جنگ روایات، جنگ علم و اراده.

خطیب جمعه خرم آباد خاطرنشان کرد: در جنگ لفظی یزیدیان گفتند که قیام بر خلافت مسلمین اما با سخنان امام سجاد علیه السلام و حضرت زینب (س) سد را برطرف کردند، معلوم می شود. جنگ لشکرکشی است به نام امام مسلمین علیه ظلم، جنگ نوه. رسول خدا امام حسین (ع) در کنار ظالمان بود.

شاهرخی گفت: این سبک تبلیغاتی تهاجمی که امام سجاد علیه السلام و حضرت زینب علیهاالسلام انجام دادند باعث تغییر اعتقادات شد.

وی گفت: در جنگ روانی، تیم اسیر پیروز شد و بر اراده آغاز قیام مدینه، توابین، مختار و دیگر نهضت ها علیه بنی امیه در هر گوشه و کنار تأثیر گذاشت.

امام جمعه خرم آباد با بیان سخنان درست، اطلاع رسانی صحیح و تأثیرگذاری بر اراده، گفت: یزدی ها در این زمان به دنبال جایگزینی جایگاه شرور به جای مظلوم و خائنانی هستند که شانزده هزار نفر را کشتند. در خانواده های مردگان تغییر خواهد کرد، بنابراین ما باید هوشیار باشیم.

وی با اشاره به روزهای سختی که در سال های 59 تا 61 با آن مواجه بودیم، گفت: اما خداوند به ملتی به نام توحید و وحدت کمک می کند.

امام جمعه خرم آباد گفت: همه فضائل، مناقب و توانایی های شهدا و سایر فضایل که خداوند در زندگی رهبر فرزانه و فرزانه قرار داده است، زیربنای رهبری بزرگ است.

وی پیش‌بینی کرد: اگر شهدا را از ما بگیرند، خداوند اجرش را به حضور رهبر کبیر انقلاب عنایت می‌کند، زیرا مردم در راه سنت و ایمان اسلامی ایستادگی کردند.

امام جمعه خرم آباد همچنین به سفر رئیس شورای اسلامی، وزیر بهداشت و سخنگوی دولت به کشور اشاره کرد و گفت: این سفر تکمیل سفر رئیس جمهور و مصوبات از سفر رئیس جمهور و همچنین مواردی مانند تکمیل دفاع ها تجلیل شد.

شاهرخی گفت: در این بازدید از سد معشور و پروژه راه آهن، راه سازی، بودجه دو هزار میلیارد تومانی در بخش کشاورزی، علاوه بر مصوبات سفر رئیس جمهور، احداث پنج هزار خانه ها و تامین منابع افزایش یافته برای جامعه هدف.

وی همچنین گفت: تامین آب شرب 700 روستا و بسیاری از تصمیمات دیگر باید توسط مدیران اتخاذ شود تصمیماتی است که دولت را تغییر می دهد.

امام جمعه خرم آباد گفت: بر اساس اطلاعات، مصوبه فعالیت ادارات دولتی نیازمند 35 هزار میلیارد تومان بدهی است و مدیران باید برای تکمیل و اجرای توافقات سفر در تهران و هماهنگی مجلس و شورای عالی تلاش کنند. دولت.

شاهرخی با بیان اینکه در این بازدید تاکید شد که دولت باید توسط مردم لرستان و مدیران مسئول دولت ساخته شود.

وی تاکید کرد: دولت سیزدهم و کارگزاران نظام اسلامی در لرستان توسعه متوازن لرستان را مد نظر داشته باشند.

خطیب جمعه خرم آباد گفت: عدالت، مبارزه با فساد، جلب اعتماد مردم، ایجاد تحول از طریق شفافیت، آموزش مالی، رفع تبعیض، رفع توصیه های حقوقی- حقوقی، شایسته سالاری و نوآوری در فرهنگ و ساختار سازمانی باید رعایت شود. توجه..

شاهرخی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه در 6 ماه اول مسئولیتم در دولت، شاهد سفر سران کشور نبودیم، گفت: در آن زمان با وزرا و 21 جلسه داشتم. معاونان وزیر، اما امروز شاهد بازدید رهبران از دولت هستیم.

امام جمعه خرم آباد گفت: مطمئن هستیم که آینده کشور روشن است و روزهایی که کشور دچار توسعه متوازن شده بود، هیچکس حرفی نمی زد.

وی نوشت: امروز همه از جامعه وزرا، ائمه جمعه، مدیران، اعضای مجلس علما و شورای اسلامی عزم خود را جزم کرده اند تا به هر نحوی شده ارتقای فرهنگی و پیشرفت اقتصادی کشور را انجام دهند.

شاهرخی در پایان سخنان خود به سفر وزیر بهداشت نیز پرداخت و افزود: در سفر وزیر بهداشت وضعیت بد بیمارستان ها و کمبود تجهیزات مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد پیگیری شود. موضوع.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید