ماهیت مراقبت از مردان – مفهوم سالم با سوگیری تغذیه ای


اگر مردی هستید که به دنبال تمیز کردن خود با محصولات طبیعی برای اصلاح ، رشد مو و موارد دیگر هستید ، با این ملزومات مردان از شرکت های معتبر مانند Badger ، Miessence ، Andalou Naturals ، Aubrey Organics و Real Purity شروع کنید.

ماهیت مراقبت از مردان

اصلاح پایه مردانه که توسط Badger تعریف شده است

ست اصلاح مردانه Care Badger یک مجموعه سه تکه است که همراه با ملزومات مورد نیاز قبل ، حین و بعد از اصلاح انجام می شود. مجموعه اصلاح مردانه Care Care دارای سه کیت اصلاح Badger است: روغن پیش اصلاح Badger ، صابون اصلاح و تونیک صورت بعد از اصلاح.

قبل از اصلاح ، از روغن Pre-Shave استفاده کنید ، یک روغن ارگانیک طبیعی که لایه نازکی از رطوبت را فراهم می کند تا صورت شما آماده اصلاح بدون تحریک شود.

روغن پیش از اصلاح را با Shave Soap Bar دنبال کنید ، یک صابون طبیعی ارگانیک که رطوبت مطلوب را فراهم می کند و برای اصلاح غیر تحریک کننده می لغزد.

تراشیدن خود را با After Shave Face Tonic ، یک تونر ملایم بر اساس فندق جادوگر که برای شادابی و سفت شدن پوست طراحی شده است ، پایان دهید.

بالم پس از اصلاح ارگانیک توسط Miessence

اگر بعد از اصلاح دچار سوختگی یا سوزش شدید ، با After Shave Balm Organic by Miessence تسکین دهید. After Shave Balm Organic یک ارگانیک طبیعی پس از اصلاح است که برای پوست های حساس گردن و صورت فرموله شده است. این محصول با مواد طبیعی تسکین دهنده و تقویت کننده مانند بابونه ارگانیک و آلوئه ورا و همچنین فندق جادوگر ، St. John’s Wort ، عصاره میوه گل سنبل ، و موارد دیگر. After Shave Balm Organic پوست را پس از اصلاح به طور طبیعی تسکین داده و آرام می کند.

سیستم نازک شدن موهای سلول بنیادی آرگان فرمول ناقض سن توسط Andalou Naturals

اگر در حال نازک شدن مو یا ریزش مو هستید ، سیستم موهای نازک کننده سلول های بنیادی آرگان ، فرمول ضد سن سن Andalou Naturals دارای سه محصول ضروری است که به طور طبیعی از موهای سالم تر ، ضخیم تر و پرتر حمایت می کند. شامپوها ، نرم کننده ها و سرم های سیستم نازک کننده سلول های بنیادی آرگان حاوی مواد زیر هستند:

  • سلول های بنیادی میوه ، که از احیا و ترمیم پوست سر حمایت می کنند.
  • Meadowsweet ، که می تواند به هدف قرار دادن واکنش های داخلی که به ریزش مو کمک می کند و تولید چربی طبیعی پوست سر را تنظیم می کند ، کمک کند.
  • ویتامین های گروه B ، که می توانند از درخشندگی مو و ضخامت تارها حمایت کنند.
  • سیستئین ، یک اسید آمینه است که می تواند تولید کلاژن را افزایش دهد.

شامپو ، نرم کننده و سرم با هم استفاده می شوند و به تغذیه موها و رشد موها کمک می کنند.

کرم چشم جوان کننده روزانه استوک مردانه توسط Aubrey Organics

کرم چشم جوان کننده روزانه Daily Stock توسط Aubrey Organics می تواند با هدف قرار دادن چین و چروک های اطراف چشم به کاهش پیری کمک کند. این کرم شفاف و نامرئی با مواد طبیعی مانند روغن دانه گل سرخ ، پروتئین جو دوسر ، لیپوزوم ها ، کاملیای سفید ، روغن گل پامچال عصرانه ، کره شیا و موارد دیگر تهیه می شود. این ترکیبات از سفت شدن و صاف کردن پوست ظریف دور چشم و در عین حال کمک به کاهش سیاهی دور چشم و خطوط ریز کمک می کند تا بتوانید جوانتر به نظر برسید.

خوشبو کننده تمام چوب طبیعی مخصوص مردان با خلوص واقعی

دئودورانت مردانه استیک استیک مخصوص مردان توسط Purity Real به شما کمک می کند تا بوی خوبی داشته باشید و در تمام طول روز احساس تازگی و تمیزی کنید – بدون استفاده از مواد شیمیایی بالقوه مضر. دئودورانت مردانه Real Purity’s All Stick Stick فاقد آلومینیوم است و از ترکیباتی مانند عصاره اسانس خالص از گیاهان مختلف و روغن نارگیل ، موم زنبور عسل و روغن جوجوبا برای محافظت در برابر بو و عرق در طول روز استفاده می کند.

خوشبو کننده رول از خلوص واقعی

یکی دیگر از گزینه های خوشبو کننده Real Purity ، دئودورانت Roll-On آنها است ، یک دئودورانت دیگر بدون آلومینیوم که در طول روز در برابر عرق و بو محافظت می کند. دئودورانت رول روی خلوص یک محلول خوشبو کننده طبیعی است که از مواد طبیعی و فاقد مواد شیمیایی مانند آلوئه ورا ، روغن گریپ فروت ، روغن چوب صندل ، روغن مریم گلی و موارد دیگر استفاده می کند تا به شما کمک کند احساس تمیزی و طراوت در طول روز داشته باشید. به

این ملزومات ضروری را امتحان کنید یا در تعطیلات به آنها هدیه دهید!دیدگاهتان را بنویسید