مارگارت گارنت ، رئیس تحقیقات نیویورک ، پس از گزارش De Blasio استعفا داد


وزیر دادگستری روز چهارشنبه اعلام کرد – رئیس اداره تحقیقات شهر شغل خود را برای نقش منطقه جنوبی نیویورک ترک می کند – کمتر از یک هفته پس از آنکه آژانس وی از تحقیقات رسوایی درباره محل شهردار بیل دی بلاسیو و خانواده اش خبر داد.

مارگارت گارنت ، که د بلاسیو را به عنوان سرپرست DOI در سال 2018 انتخاب کرد ، ماه آینده به عنوان شماره 2 زیر نظر دامین ویلیامز ، وکیل تازه تصدیق شده ایالات متحده در منطقه جنوبی نیویورک فعالیت می کند.

ویلیامز گارنت را که 12 سال به عنوان حامی منطقه جنوبی خدمت می کرد ، “افسانه ای” توصیف کرد.

مارگارت یک وکیل مشهور آمریکایی بود. او در حالی که در دفتر خود بود ، تعدادی از مهمترین تحقیقات و دعاوی این دفتر را هدایت کرد و تعداد زیادی از AUSA ها را راهنمایی کرد. ” “حرفه درخشان او در خدمات عمومی بدون شک او را به یک وکیل استثنایی آمریکایی تبدیل خواهد کرد.”

بر اساس بیوگرافی وی ، گارنت پیش از DOI به عنوان معاون اجرایی وکیل دادگستری برای امور کیفری در دفتر دادستان کل ایالت مشغول به کار بود. وی قبل از حضور در وزارت دادگستری ، در شرکت های حقوقی مانند واچل ، لیپتون ، روزن و کاتز عضو بود.

نیویورک تایمز گزارش داد که گارنت در 10 نوامبر از DOI استعفا می دهد.

بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک ، به دلیل گفتن اینکه خانواده دو بلاسیو از NYPD استفاده می کردند ، توسط رئیس بخش تحقیقات شهر سیلی خورد. "خدمات دربان"
بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک توسط رئیس بخش تحقیقات شهر برای خانواده دو بلاسیو با استفاده از NYPD به عنوان “خدمات دروازه بان” سیلی خورد.
جیمز مسرشیت برای نیویورک پست

شغل وی پس از آن صورت گرفت که واحد دفاعی اجرایی NYPD ، د بلاسیو ، متوجه شد که او توسط شهردار برای “اهداف سیاسی” مورد استفاده قرار می گیرد و در مبارزات نامطلوب ریاست جمهوری شهردار برای او “کار می کند”.

طبق تحقیقات ، تیم مسئول حفاظت از شهردار به دخترش کمک کرد تا حرکت کند ، پسرش را در شهر قفل کردند و برادرش را برای اجاره ماشین به مدت دو ساعت به نیوجرسی بردند.

مارگارت گارنت به عنوان معاون دوم دامین ویلیامز وکیل جدید ایالات متحده خدمت می کند.
مارگارت گارنت به عنوان دومین وکیل جدید دامین ویلیامز ، وکیل جدید ایالات متحده ، در تصویر زیر خدمت می کند.
جزوه توسط دادستان ایالات متحده / REUTERS در منهتن

او هفته گذشته گفت که اطلاعات امنیتی شهردار در واقع به عنوان “سرویس دروازه بان” برای پسرش دانته دو بلاسیو عمل می کند.

“در عمل ، شما می دانید چه اتفاقی می افتد ، این امنیت نیست. این اساساً یک سرویس دربان برای دانته است.

پس از آنکه دو بلاسیو بارها در مورد تحقیقات زمزمه کرد ، گارنت پاسخ داد: “من هنوز هیچگونه تشخیصی مبنی بر خطای واقعی ادعا شده نشنیده ام.”

او هفته گذشته به NY1 گفت: “وقتی می بینید که فرهنگ رفتار و منابع عمومی برای منافع شخصی شما وجود دارد ، دولت خوب را بی ثبات می کند ، از پول عمومی به خوبی استفاده نمی کند و اغلب اوقات می تواند گلوله برفی باشد.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید