لیا رمینی از مجری برنامه The Wendy Williams Show به دلیل مشکلات سلامتی مداوم ویلیامز استفاده کردنمایش وندی ویلیامزفصل تاخیر 13 هفته آینده بدون میزبان عنوان خود آغاز می شود و مملو از میزبانانی مانند لیا رمینی در حالی است که وندی ویلیامز در حال بهبودی از مشکلات سلامتی است.

فصل جدید برنامه Fox Talk دوشنبه 18 اکتبر به نمایش گذاشته می شود و پنلی از “پنل های داغ مورد علاقه ویلیامز” شامل: دوین سیمون ، بیوی اسمیت ، الیزابت واگمیستر و یو حضور خواهد داشت. از سه شنبه تا جمعه ، میزبانی رمینی را بر عهده خواهد داشت.

دیوید پارلر ، تهیه کننده اجرایی در بیانیه ای گفت: “کفش های وندی به سختی پر می شوند ، بنابراین ما باید مناسب آن را بیابیم.” “Leh با شگفتی های زیادی در این راه لذت و انرژی زیادی را برای مخاطبان ما به ارمغان خواهد آورد.”

اولین نمایش فصل 13 در ابتدا برای 20 سپتامبر برنامه ریزی شده بود ، پس از مثبت شدن تست ویلیامز برای کووید 1 برای بحران سلامتی فعلی. بعد از اینکه بار دیگر در 18 اکتبر به عقب رانده شد ، نمایش اعلام کرد که ویلیامز هنوز در حال پیشرفت است.

وندی هنوز زیر نظر پزشک است و هر روز به تیم پزشکی خود ملاقات می کند. او در حال پیشرفت است اما عوارض جدی را به عنوان نتیجه مستقیم بیماری گریوز و وضعیت تیروئید خود تجربه می کند. ” “تصمیم گرفته شده است که او قبل از بازگشت به وظایف میزبانی زنده به زمان بیشتری نیاز دارد … هنگامی که آماده شد ، به صندلی بنفش گرانبهای خود باز می گردد.”

نمایش وندی ویلیامز پخش فصل 13 دوشنبه 18 اکتبر. برای اطلاعات بیشتر فهرست محلی خود را بررسی کنید.

کجا را باید نگاه کرد نمایش وندی ویلیامز

Source link

دیدگاهتان را بنویسید