قاضی آرون می خواهد تا آخر عمر در کنار یانکی ها بماند


بوستون – قاضی هارون قبل از رسیدن به آژانس رایگان به طور واضح تصریح کرد که آینده خود را در کجا می بیند.

داور پس از پایان فصل یانکی با باخت 6-2 مقابل رد ساکس در بازی AL Wild Card سه شنبه در Fenway Park ، گفت: “من می خواهم یک یانکی مادام العمر باشم.” “من می خواهم تا پایان دوران حرفه ای خود نوارهای سوزنی بپوشم. شما هرگز نمی دانید آینده برای شما چه خواهد بود. هر چیزی که با قراردادها و معاملات اتفاق می افتد و خارج از کنترل من است ، اتفاق می افتد.

قبل از تبدیل شدن به یک بازیکن آزاد ، داور آخرین سال داوری را دارد و وقتی از او س askedال شد که آیا او یک مقام مهم برای آینده خود است ، مکث کرد و گفت: “فکر می کنم شما می توانید این را بگویید.”

یانکی ها
آرون قاضی
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

او بعد از هومر آنتونی آنتونی ریزو ، در رده ششم بازی های تک نفره را انجام داد ، سپس با شلیک خود به سمت هیولا سبز جانکارلو استانتون به خانه فرستاد ، اما داوران برای یک ثانیه به بیرون پرتاب شدند و رالی یانکی ها به هم خورد.

یانکی ها شانس زیادی برای بازگشت به بازی داشتند ، زیرا داور شانس دیگری برای کسب عنوان قهرمانی دید.

قاضی یانکی هنگام بازی برای مردم گفت: “این افتخار باورنکردنی است.” “هیچ مکان بهتری برای بازی وجود ندارد. من برای تیم فداکاری زیادی کرده ام و آنها نیز فداکاری کرده اند تا این فرصت را به من بدهند. من می خواهم آن را به خانه بیاورم. شما هرگز نمی دانید آینده چه خواهد شد. بزار ببینیم چی میشه. ”Source link

دیدگاهتان را بنویسید