قارچ Lingzhi (Reishi) برای کاهش وزن

علم و فناوری همیشه وقتی به سراغ راه‌های ایمن و مؤثر برای کاهش وزن می‌روند، به طبیعت روی می‌آورند. انتخاب یک راه طبیعی تر برای از بین بردن چربی ها و وزن ناخواسته با استفاده از قارچ امکان پذیر است. بله، درست شنیدید، قارچ. قارچ Lingzhi (Reishi) برای کاهش وزن در دنیای غرب نسبتاً جدید است. با این حال، این قارچ برای هزاران سال در آسیا مورد استفاده قرار گرفته است.

این قارچ دارویی در ژاپن به نام های ریشی، در کره یئونگجی و در چین به لینگزی معروف است. نام چینی را می توان به راحتی به عنوان ترجمه کرد گیاه قدرت معنوی. اکنون، این باعث می‌شود که واقعاً دارویی و مؤثر به نظر برسد. قارچ Lingzhi (Reishi) برای کاهش وزن تنها یکی از مزایای بسیاری است که ارائه می دهد. از نظر طب چینی، قارچ بسته به تنوع آن برای قسمت های مختلف بدن اثرات مفیدی دارد. انواع سفید برای ریه ها و پوست، سیاه برای کلیه و مغز، سبز برای کبد، ارغوانی برای مفاصل، زرد برای طحال و قرمز برای قلب استفاده می شود.

امروزه صنعت سلامت و تناسب اندام از خواص کاهش وزن این قارچ شگفت زده شده است. وقتی قارچ لینگژی (ریشی) را برای کاهش وزن در نظر می گیریم، مهم ترین عمل آن افزایش متابولیسم است. متخصصان تناسب اندام و متخصصان کاهش وزن همگی بر اهمیت میزان متابولیسم بالا برای حذف چربی ها و وزن اضافی توافق دارند. خوب، این قارچ متابولیسم فرد را افزایش می دهد و بنابراین به طور ایمن و موثر وزن را کاهش می دهد. کلمات کلیدی اینجا هستند بدون خطر دیگر به طور موثر. بسیاری از داروهای مصنوعی و قرص های کاهش وزن وجود داشته اند که در واقع برای سلامتی مضر هستند. علاوه بر این، به هضم و جذب مواد مغذی کمک می کند. به همین دلیل است که مصرف کنندگان قارچ Lingzhi برای کاهش وزن نیز هضم خوبی را تجربه می کنند. جذب چربی نیز به حداقل می رسد. در واقع تحقیقات نشان داده است که سطح کلسترول بد را کاهش می دهد. دفع و دفع چربی و سموم ناخواسته در بدن نیز از فواید شناخته شده مصرف این قارچ است. به دلیل این مزایا، مطالعات و تحقیقات بیشتری در راه است تا با قدرت لینگجی بیشتر آشنا شوید.

درک این نکته مهم است که مصرف Lingzhi باید با رژیم غذایی مناسب و ورزش همراه باشد. به دست آوردن بدن مورد نظر چیزی است که فرد باید فعالانه برای آن تلاش کند. این قارچ چه به صورت چای و چه به صورت کپسول یکی دیگر از ابزارهای مهم برای خلاص شدن از شر اضافه وزن و چربی است.