فصل شدید یانکی های لوک وویت به طور رسمی به پایان رسید


فصل لوک وویت رسما به پایان رسید.

اولین بازیکن پایه قبل از پایان فصل عادی بازی روز یکشنبه مقابل Rays به مصدومیت زانوی چپ به 60 روز تمرین IL منتقل شد.

وایت در روز پنجشنبه در IL 10 روزه قرار گرفت و آر رون بون به طور مبهمی به احتمال بازگشت وایت و ایفای نقش در صورت یانکی ها در مرحله پلی آف اشاره کرد.

یانکی برودی کرنر راست دست را انتخاب کرد و گزینه Triple-A Scranton / Wilkes-Barre را انتخاب کرد. اگر یانکی ها نیاز به بازی 163 روز دوشنبه داشته باشند ، ممکن است گزینه ای از کرنر بولپن وجود داشته باشد.

بازگشت وایت در این فصل قبل از حرکت یکشنبه غیرممکن به نظر می رسید.

آخرین شروع او در 22 سپتامبر انجام شد و وقتی در اولین بشقاب خود ظاهر شد ، وقتی به اولین قدم رسید ، توپ به سه ضربه برخورد کرد و چهارشنبه را محکم کرد.

لوک U.
لوک U.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

وایت تحت عمل جراحی روی زانوی چپ خود قرار گرفت تا در طول تمرین بهار قسمتی از منیسک پاره شده را ترمیم کند و مدتی را با التهاب زانوی چپ و کشیده شدن آرنج راست در IL گذراند.

پس از پیشرو بودن با 22 هومر در فصل گذشته در فصل کوتاه کووید ، وایت در سراسر سال 2021 دست و پنجه نرم کرد و یانکی ها پس از معامله با آنتونی ریزو از شعب قبل از مهلت معاملاتی ، نقش چندانی پیدا نکردند.

کرنر اجازه داد در سه نوبت در دو بازی با یانکی ها در ماه اوت اجرا شود. بازیکن 27 ساله فصل را با SWB گذراند ، جایی که 3.48 ERA در 75 نوبت داشت.Source link

دیدگاهتان را بنویسید