فشار آلمان برای برگزاری نشست ضد ایرانی در شورای حقوق بشر سازمان ملل – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش ستاد خبری مهر، وی می گوید PB اینجاو فشار کشورهای غربی و اروپایی بر شورای حقوق بشر سازمان ملل با متهم کردن آنها به نقض حقوق بشر. به دنبال نشست ویژه ای برای ایران برگزار می شود.

گفته می شود شورای حقوق بشر در پی درخواست رهبران آلمان و ایسلند در تاریخ 21 نوامبر یا حدود 24 نوامبر جلسه ای برگزار می کند.

قبل از آلمان روز جمعه با ارسال نامه ای به دفاتر شورای حقوق بشر ضمن طرح اتهامات بی اساس علیه ایران، خواستار تشکیل جلسه ویژه برای مقابله با ایران شد.

پیش از این با ادامه سیاست های بد و شیوه دولت آلمان و مداخله این کشور در امور داخلی ایران، “ما اینجا هستیم بیربوکوزیر خارجه آلمان از نو به عنوان یک مداخله سوال بپرس آه تو او دولت ایران را مقصر دانست و در عین حال گفت که از شورشیان حمایت می کند. به این دلیل، “ما اینجا هستیم بیربوکوزیر امور خارجه آلمان شامگاه چهارشنبه در حساب کاربری خود در توییتر این خبر را اعلام کرد نهضت آزادی وی در توضیح تحولات ایران نوشت: ما تسلیم نمی شویم. ما نه تنها امروز، بلکه در زمان مناسب در کنار مردان و زنان ایران هستیم. ما صدای آنها را به دنیا می فرستیم شاید کار”

وزیر خارجه آلمان در ادامه گفت: 4 هفته پس از مرگ سلام مهسا امینی، ما تحریم های اتحادیه اروپا را علیه کسانی که مسئول سرکوب خشونت آمیز اعتراضات در ایران هستند، وضع کردیم. ما روی مجموعه بعدی مجازات ها کار می کنیم.»

رئیس دولت آلمان افزود: در عین حال تلاش می کنیم تا جلسه ویژه ای درباره ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل برگزار شود و روند بازرسی اجباری باشد. از آنجایی که ما گوش می دهیم، می دانیم که چقدر برای قربانیان مهم است که خود را مسئول بدانند.»

این اولین بار نیست که وزیر خارجه آلمان رویکردی تهاجمی و تدافعی در پیش گرفته است سوال بپرس موقعیت با ایران گرفتن او کار می کند هفته گذشته همآرامش ما بیربوک» با زیر پا گذاشتن قوانین در این بین جهان او به خاطر عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل از متجاوزان و کسانی که امنیت مردم را تهدید می کنند محافظت می کند. به گزارش این خبرگزاری، وزیر امور خارجه آلمان در گفت و گو با روزنامه «ساخت و سازوی با تکرار ادعای دروغین خود مبنی بر ربودن زنان و معترضان در ایران، گفت که برلین از عفو و عفو منع شده است. گل رز “مسئول ساختن مردم برای سرکوب” این امر را تضمین می کند.

از زمان آغاز ناآرامی ها در ایران، کشورهای غربی و آمریکا ضمن اعمال تحریم ها علیه حقوق اساسی و واقعی ایران، شورشیان را تشویق و تشویق کرده اند.

در اطلاعات مداخله ای مدرن سوال بپرس و دردسر زایمان رهبران و شخصیت‌های غربی، از جمله دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، در جریان تظاهراتی در نوادا از خشونت در ایران حمایت کردند. این در حالی است که ترامپ در ژانویه 2021 حامیان خود را به شورش و حمله به کنگره و اعلام پیروزی جو تشویق کرد. بایدن وی در جریان انتخابات 2020 آمریکا توسط مقامات قضایی این کشور تحت تعقیب قرار گرفت.