فرهاد سعیدی سرپرست جدید شرکت نوساز سهند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز پنجشنبه در جلسه ای با حضور عظیمی از اعضای هیئت مدیره شرکت مادر مسلط به ساخت و ساز شهرهای جدید کشور، فرهاد سعیدی به عنوان مدیر جدید معرفی شد. ناظر ساختار جدید شرکت سهند.

سعیدی در این جلسه با بیان اینکه آنچه از همکارانمان می خواهیم این است که کنار گذاشته و شبانه روزی کار کنند، گفت: معیار بنده. برای همکاران، انقلاب، دستان پاک و کار با مردم شریف شهر سهند و کار ما نماد ما خواهد بود.

وی با قدردانی عمیق از حسن نیت و اعتماد علیرضا جعفری، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر خصوصی برای ساخت شهرهای جدید و خرم استاندار آذربایجان شرقی، همکاری با همه مدیران را اعلام کرد. . بدنه ها محور اقدامات مدیریتی جدید شرکت ساخت و ساز شهری جدید هستند. سهند خواهد بود، وی گفت: امیدوارم با پیشبرد اهداف عالیه جمهوری اسلامی ایران در شرکت شاهد خیر و صلاح جدید باشیم. شهر سهند

در این جلسه کار آقای غلامرضا اقبالی مدیر سابق این شرکت.

فرهاد سعیدی پیش از این عضویت در هیات مدیره عمران شهر جاوید سهند را بر عهده داشت و در سوابق کاری خود سرپرست مدیریت و ساخت و ساز، رئیس اداره سایت شهرستان های خسته، رئیس دفتر هماهنگی نوسازی شهری، رئیس دفتر پیمان و مدیریت و رئیس دفتر فنی و اداری اداره کل راه و شهرسازی کشور را دارد.

از دیگر سوابق وی می توان به مدیر آزادراه تبریز-سهند، مسئول ادغام و سرمایه گذاری، فناوری و مدیر کل، مدیریت و راهبری پروژه املاک و برنامه کاری در شرکت عمران شهر جدید سهند اشاره کرد.