غذاهایی که می توانید در رژیم غذایی خام وگان کم چرب 80-10-10 بخورید

رژیم غذایی خام وگان کم چرب 80/10/10 به شما این امکان را می دهد که غذاهای مختلفی را بخورید که ممکن است قبلاً به آنها فکر نکرده باشید. بدیهی است که در این رژیم غذایی بیشتر میوه می خورید که مصرف چربی و پروتئین شما را به حداقل می رساند. این طور است که باید باشد و هیچ راه حلی وجود ندارد. و پس از مدتی در رژیم غذایی خام وگان کم چرب 80/10/10، دیگر آن را نمی خواهید. آنقدر خوردن میوه را دوست خواهید داشت و بعد از آن آنقدر احساس خوبی خواهید داشت که به هیچ چیز دیگری نیاز نخواهید داشت.

با این حال، می توانید چند چیز دیگر بخورید که شما را سیر می کند. یکی از آن چیزها ذرت آب نبات است.

ذرت شیرین فقط بسیار تازه توصیه می شود، زیرا قند موجود در ذرت 24 ساعت پس از چیدن به نشاسته تبدیل می شود. با این حال، اگر به تازگی رژیم را شروع کرده‌اید و برای ماندن در 80/10/10 خام گیاهخواری کم‌چرب نیاز به تقویت بیشتری دارید، آن را دنبال کنید. ذرت شیرین، حتی با نشاسته، یک محصول غذایی خام با کیفیت بالا و کم چرب است. چربی و پروتئین هر کدام حدود 10 درصد کالری را تشکیل می دهند.

نخود فرنگی خام تازه نیز عالی است. بعد از چیدن هر زمان که دوست داشتید می‌توانید آنها را بخورید – حتی اگر واقعاً بخواهید منجمد شده‌اند، اگرچه به‌طور اجتناب‌ناپذیری تازه‌تر و یخ‌زده بهتر هستند. به اندازه کافی عجیب، چیدن آنها از غلاف و خوردن آنها می تواند درمانی باشد، مانند خوردن تخمه آفتابگردان (به زیر مراجعه کنید). آنها حدود 20٪ کالری خود را از پروتئین دریافت می کنند، که آنها را به یک غذای نابهینه برای رژیم غذایی خام خام وگان 80/10/10 تبدیل می کند، اما اگر آنها را یک وعده غذایی در روز درست کنید، قطعاً از 10٪ پروتئین تجاوز نخواهید کرد. روز. آنها غذای عالی هستند.

آب هویج یک راه عالی برای دریافت کالری اضافی از چیزی است که بیشتر از میوه به نظر می رسد. این غذا توسط داگلاس گراهام در کتاب رژیم غذایی 80/10/10 توصیه نمی‌شود، زیرا توصیه می‌کند از آب‌میوه‌گیری خودداری کنید، اما برای یک رژیم‌دار جدید، آب‌میوه‌گیری می‌تواند راهی مفید برای دریافت کالری بیشتر باشد. بنابراین اگر می خواهید کمی آب هویج بگیرید، نگران نباشید، فقط آن را امتحان کنید. آنها در هر فنجان حدود 200 کالری دارند. (خوردن هویج مانند این نیز خوب است، اما راهی سریع برای پر کردن کالری نیست).

تخمه آفتابگردان غذای خام عالی است. آنها را در پوسته بخورید تا به یک مراسم خوشایند تبدیل شود. آنها سرشار از چربی هستند، اما چون خوردن آنها طولانی است، احساس می کنید خیلی بیشتر خورده اید. به همین دلیل یک غذای عالی برای رژیم کم چرب خام وگان 80/10/10.

نتیجه

غذاهایی وجود دارد که می توانید در رژیم غذایی خام وگان کم چرب 80/10/10 بیش از آنچه فکر می کنید بخورید. تحقیق کنید و به خاطر داشته باشید که شما غذاها را «محدود نمی کنید»، فقط تا حد طرد شدن بر روی دیگران وسواس دارید. ؛) 80/10/10 رژیم خام وگان کم چرب ارزشش را دارد.