عکس: بهترین cosplay از روز افتتاحیه فشرده Comic Con 2021


به طور کلی خنده دار ، مانند هر چیز دیگری در داخل خانه و در جمع ، Comic Con جشن هواداران چهار روزه خود را سال گذشته به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز Javits بار دیگر با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و بسیاری دیگر از شخصیت های کارتونی / انیمه / بازی های ویدیویی / فرهنگ پاپ شگفت انگیز که من آنها را پانزدهمین NYC نمی شناختم ، معطل بود. … … همچنین چیزی بین دست اندازها و برجستگی ها.

محدودیت های ظرفیت معمولاً باعث می شود که گذرگاه های پر از مربا و دهلیزها گاهی تقریباً خالی به نظر برسند. اثبات واکسیناسیون برای پذیرش یا آزمایش منفی کووید برای مجموعه زیر 12 سال مورد نیاز است و ماسک در داخل اجباری است. اما پس از یک سال از دست رفته ، بازیگران Cosplayer و Oglers آنها اجازه نخواهند داد که پروتکل همراه مهمانی را خراب کند.

“عاشقشم!” میشل فورد گفت که به عنوان میرا آمده است آکوامن دو ماه طول کشید تا J با لباس چتر دریایی شگفت انگیز ساخته شود. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این به معنای واقعی کلمه جذابیت سال من است و من دوست دارم آن را به نمایش بگذارم. سال گذشته من لباس 2019 خود را برداشتم و از خانه یک فیلم تبدیل کوسپلی انجام دادم ، اما عالی است. من آن را دوست دارم. مردم و گفتگو ، ارزشمند است. “

الکس در Craft Con 2021 در نقش Crafting Wonder Woman

الکس در نقش زن شگفت انگیز کار می کند

فلش

الکس منهتنتی کار می کند ، همیشه لباس بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافق است. او گفت: “برگشتن شگفت انگیز است.” “آشنایی با افرادی که اینجا هستم و لباس پوشیدن با دیگر افراد اینجا بسیار سرگرم کننده است.” روز پنجشنبه ، الکس لباس بافتنی Wonder Woman خود را پوشید ، که در ده روز آن را کنار گذاشت – پیچیده ترین ساخته او ، که 700 ساعت از زلدا 2019 طول کشید – اما قصد دارد هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت به لباس برسد.

Comic Con علاوه بر همه بازی های رایانه ای ، در زمینه تجارت نیز فعالیت می کند و فضای وسیعی از فروشندگان اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی فروخته شده است. همچنین می توانید با افراد مشهور گزینه های عکس یا امضا بخرید و تولیدکنندگان محتوا از همه رسانه ها در دست انتشارهای بعدی خود هستند.

Comic Con تا یکشنبه در Javits Center خواهد بود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید