عوارض جانبی Alli – چگونه از آن جلوگیری کنیم "علی اوپس"

آلی اخیراً محبوبیت و جنجال زیادی به دست آورده است. از آنجایی که این محصول به یک محصول بدون نسخه تبدیل شد، این امکان را فراهم کرد که قرص‌های رژیمی قدرتی در دسترس عموم قرار گیرد. اکنون افراد عادی می توانند Alli را به صورت آنلاین یا در فروشگاه ها خریداری کنند.

ماده اصلی آلی، اورلیستات، به عنوان مسدود کننده چربی عمل می کند. این بدان معناست که بخشی از چربی مصرف شده از طریق رژیم غذایی از هضم شدن جلوگیری می کند. این نوید می دهد که به ازای هر 2 پوند وزنی که از طریق رژیم غذایی و ورزش از دست می رود، 1 پوند دیگر با مصرف آلی کاهش می یابد. تا اینجای کار عالی به نظر می رسد، اما این چه چیزی است؟

متأسفانه، از آنجایی که آلی با اجازه دادن به 25 درصد چربی از بدن به صورت هضم نشده عمل می کند، این چربی هضم نشده باید جایی برود. با مدفوع از بدن خارج می شود. نتیجه این است که اگر قبلاً رژیم غذایی پرچرب داشته باشید، چربی بیشتری در مدفوع از بدن شما خارج می شود و باعث شل و چرب شدن مدفوع می شود. این می تواند عوارض جانبی بالقوه شرم آور در صورت عدم مراقبت داشته باشد. ممکن است هنگام مصرف آلی احساس فوریت برای استراحت در حمام داشته باشید و ممکن است مشکلاتی با نفخ ناخوشایند داشته باشید.

خبر خوب این است که می توان از این عوارض جانبی جلوگیری کرد. در اینجا نکاتی برای جلوگیری از عوارض جانبی Alli وجود دارد:

  1. آلی یک قرص سبک زندگی است که باید برای بهبود رژیم غذایی خود متعهد شوید. این شامل کاهش میزان چربی مصرفی روزانه با انتخاب غذاهایی است که چربی کمتری دارند.
  2. هرگز نباید بیش از دوز توصیه شده آلی (حداکثر 3 قرص در روز 60 میلی گرم آلی) را برای کاهش وزن بیشتر مصرف کنید. انجام این کار خطر عوارض جانبی شما را تا حد زیادی افزایش می دهد، فقط به این دلیل که چربی بیشتری را خواهید دید که هضم نشده از طریق بدن عبور می کند.
  3. مولتی ویتامین بخور از آنجایی که بسیاری از ویتامین ها فقط در چربی محلول هستند و از آنجایی که آلی مقداری از چربی را از رژیم غذایی شما حذف می کند، می توانید برخی از ویتامین های مهم را از دست بدهید.
  4. سعی کنید از فست فود اجتناب کنید. فست فود یکی از بزرگترین مقصران محتوای چربی بالا در غذای ماست. اگر نمی توانید از آن اجتناب کنید، بهترین انتخاب یک غذای ژاپنی مانند سوشی است که کم چرب است.

با دنبال کردن یک نکته ساده می‌توانید تجربه خود را با Alli آسان‌تر کنید: با انتخاب بهتر در مورد غذایی که می‌خورید، نه تنها می‌توانید مطمئن شوید که تجربه شما از Alli عاری از عوارض جانبی است، بلکه وزنی که از دست می‌دهید برای همیشه کاهش می‌یابد. . این به این دلیل است که در دراز مدت به سبک زندگی و رژیم غذایی سالم تری دست خواهید یافت.

با مشاهده بررسی مستقل رایگان Alli ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Alli، نحوه عملکرد و عوارض جانبی آن بیابید.