“علاءالدین” بعد از ابتلا به موارد جدید ابتلا به کووید -19 که به این شرکت وارد شد ، دیگر حضور خود را لغو کرد


تولید برادوی “علاءالدین” پس از آزمایش مثبت سایر اعضای خدمه و بازیگران با موارد پیشگامانه COVID-19 ، اجرای چند روز دیگر را لغو کرد.

تهیه کنندگان برنامه در بیانیه ای در توییتر خود گفتند که دموی برنامه ریزی شده از 1 اکتبر تا 10 اکتبر لغو می شود و برنامه بعدی 12 اکتبر است.

بازگشایی “علاءالدین” روز سه شنبه یک روز قبل از پایان نمایش در روز چهارشنبه به دنبال شناسایی چندین مورد ابتکاری COVID-19 در شرکت انجام شد. پس از دو دور آزمایش بازیگران ، خدمه و کارکنان ، برنامه پنجشنبه قبل از اجرا مجدداً باز شد تا دوباره خاموش شود.

نماینده نمایش آوندین در توییتر گفت: “ما برای ناامیدی و ناراحتی که باعث ایجاد دارندگان بلیط می شود عذرخواهی می کنیم ، اما ما معتقدیم بینندگان موافقت می کنند که امنیت باید در خط مقدم بازگشت ما به برادوی باشد.” تمام بلیط های اجراهای لغو شده مسترد می شود.

مشکلات باز ماندن “علاءالدین” بر چالش هایی که تولیدکنندگان پس از بازگشت طولانی مدت آنها به برادوی در هفته های اخیر با آن روبرو هستند ، تاکید می کند. در حالی که “علاءالدین” اولین تولید برادوی بود که به دلیل COVID متوقف شد ، چندین محصول غیر جاده ای تحت تأثیر پیشرفت ها قرار گرفتند. نیویورک تایمز گزارش داد که “پیشخدمت” قبل از شروع بازیگری برای گروه بازیگران آزمایش مثبت داده بود ، اما “توانست آزمایش کند که آیا بقیه بازیگران خوب هستند یا نه و سپس به حمایت ادامه دهند.”

لیگ برادوی همچنین اعلام کرد که شرایط فعلی برای واکسیناسیون تماشاگران ، بازیگران ، خدمه و کارکنان تا پایان سال باقی خواهد ماند.

“صاحبان و مجریان همه 41 سالن تئاتر برادوی در نیویورک همچنان به واکسیناسیون اعضای تماشاگران ، و همچنین مجریان ، کارکنان پشت صحنه و کارکنان تئاتر ، برای همه اجراها تا پایان سال نیاز خواهند داشت.” این اتحادیه روز جمعه در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: علاوه بر خوردن یا آشامیدن فعال در مکانهای مشخص ، برای تماشاگران در تئاتر نیز ماسک مورد نیاز است.

تماشاچیان زیر 12 سال که نمی توانند واکسینه شوند ، باید یک آزمایش منفی PCR COVID-19 را که توسط پزشک انجام می شود ظرف 72 ساعت از شروع عمل یا یک آزمایش سریع منفی برای COVID-19 که ظرف شش ساعت پس از انجام آزمایش انجام می شود ، ارائه دهند. شروع رویه

اتحادیه اعلام کرد که این الزامات را در دسامبر 2022 بررسی خواهد کرد.

فرماندار کتی هوچول گفت شیوع “علاءالدین” اهمیت واکسیناسیون را نشان می دهد.

“تنها پاسخ این است که افراد بیشتری را در نمایشگاه ها واکسینه کنند ، افراد را در کنسرت ها واکسینه کنند تا وقتی دو یا سه ساعت روی صندلی می نشینند و در نهایت از یک اجرای شخصی لذت می برند ، احساس اطمینان کنند.” هوچول در جلسه مطبوعاتی روز پنجشنبه گفت: “من این کار را با خیال راحت انجام می دهم.”

دیدگاهتان را بنویسید