عزاداری نباید دلیلی برای تضعیف شریعت و فرهنگ عاشورا باشد


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، حجت الاسلام اسداله جعفری رئیس کل دادگستری استان اصفهان از تشکیل جلسه ستاد مرکزی پیشگیری از وقوع جرم کشور خبر داد. که مربوط به ساختار سرقت است. مرکز مبارزه با دولت: در استان اصفهان نیز مانند سایر استان ها تعداد زیادی از سرقت های خرد در کشور وجود دارد، تدابیری اندیشیده شده است تا با تقویت پلیس و تصمیمات قانونی در شناسایی افراد، بتوانیم این وضعیت را کنترل و محقق کنیم. علل، دلایل و زمینه های سرقت با پیگیری و همکاری با دستگاه های ذیصلاح در این زمینه.

وی با قدردانی از فرارسیدن ایام ارتحال امام حسین (ع) و یارانش، از همه هیئت‌ها، وعاظ، وعاظ، مجالس و هیئت‌ها و امام حسین (ع) که می‌تواند تقدیر و تشکر کرد. نماز و عزاداری خود را بر اساس آداب و رسوم خود نشان می دهد، اما تاکید می کنیم که تشییع جنازه باید برای عدم تخطی از شرع و شئونات عاشورا انجام شود.

جعفری بیان کرد: امیدواریم همه مبلغان، متولیان امر، فعالان اینترنتی و همه کسانی که قدرت تبیین مسائل مربوط به فرهنگ عاشورا را دارند، بتوانند به نحوی از جعل و ایجاد خرافه و بدعت جلوگیری کنند، کار خود را به خوبی انجام دهند و همه چيز. این مکان مقدس باید به درستی محافظت شود.

انتهای پیام/63101/م/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید