طوفان ایدا: واکنش شرکای ما


عکس با احترام از آماده NOLA

ویرانی پیش بینی شده توسط طوفان ایدا در لوئیزیانا اکنون در این منطقه دلخراش است. باد مشاغل و خانه ها را خراب کرد و بسیاری از کودکان و خانواده های آنها را که قادر به تخلیه نبودند ، ترساند. برخی مناطق سیل های ویرانگری را تجربه کرده اند ، جایی که مردم از جان خود می ترسند و برق و آب جاری خود را از دست داده اند.

این گاهی اوقات در شرایطی اتفاق می افتد که صندوق سلامت کودکان از شرکای خود در این زمینه برای ارائه کمک های فوری به کودکان و خانواده های آنها که پس از یک فاجعه با موانع سخت روبرو می شوند ، حمایت می کند. لطفاً امروز 35 دلار اهدا کنید.

همین حالا بده

شرکای ما در باتون روژ قبلاً روی زمین بودند. حتی بدون خدمات تلفنی و اینترنت ، شرکای باتون روژ ما خارج از جامعه بودند و کمک فوری و آزمایش COVID-19 را ارائه کردند. شرکای ما در نیواورلئان با تماس با بیماران و ارزیابی منابع انبار غذا و تجهیزات مراقبت های پزشکی فوری ، نیازها را مرتب کردند.

“امنیت غذایی و مسکن یک مشکل بزرگ خواهد بود.” خانواده ها دو برابر می شوند و عفونت COVID بدتر می شود. تهیه دارو برای بیماریهای مزمن بسیار مهم خواهد بود. لوازم اضطراری مانند ضدعفونی دست ، صابون و حتی آب مورد نیاز است. ”

-دکتر. جان کارلسون از برنامه وابسته ما در نیواورلئان

وقتی چنین فاجعه ای رخ می دهد ، ماه ها و حتی سال ها طول می کشد تا جوامع روی پای خود بایستند. زندگی در همه جهات وارونه شده بود ، بنابراین خانه ها بی جان بودند و تهیه مایحتاج اولیه مانند دارو ، غذا ، آب و سایر لوازم ضروری بسیار دشوار بود. این فاجعه آسیب کودکان را از جوامع کم سرمایه گذاری تشدید می کند – کودکانی که قبلاً تحت تأثیر یک همه گیری بی امان قرار گرفته اند.

برای ما که در موقعیتی برای کمک به دیگران قرار داریم ، زمان آن رسیده است که به کودکان و خانواده های آنها که به شرکای ما در لوئیزیانا خدمت می کنند کمک های لازم را ارائه دهیم. کمک 35 دلاری شما به آنها کمک می کند تا در طول این شفای بی خطر ، از کودکان حمایت کنند.

همین حالا بده

از کمک شما در این لحظه بسیار ضروری تشکر می کنم.دیدگاهتان را بنویسید