طرز تهیه عدس بو داده


آیا می خواهید طرز تهیه عدس برشته را بیاموزید؟ این راهی آسان برای تهیه عدس ترد خوشمزه (شیرین یا خوش طعم) برای میان وعده های با پروتئین بالا و فیبر بالا است!

عدس ترد بو داده

سلام دوستان!

می خواستم یک آموزش کوتاه کوتاه در مورد نحوه تهیه عدس بو داده را به اشتراک بگذارم. من اخیراً کمی عدس زده ام زیرا یکی از پروتئین های گیاهی مورد علاقه من است. اگر به دنبال راه هایی برای افزودن عدس بیشتر به برنامه غذایی خود هستید ، بیش از 15 دستور العمل عدس قرمز آسان و 20+ دستور تهیه عدس سبز را به اشتراک گذاشتم. و اگر عدس کمی برای روده شما را آزار می دهد ، یاد بگیرید چگونه برگ های عدس را آسان کنید.

امروز می خواهم نحوه پخت آن را برای یک صبحانه ترد و خوشمزه به شما نشان دهم.

طرز تهیه عدس بو داده

عدس برشته و گرم

اگر تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا باید عدس برشته درست کنید ، متوجه هستم … اما گرم بوداده یک میان وعده محبوب است ، اینطور نیست؟ من یک پست کامل در مورد نحوه پخت نخود دارم و من همیشه از آنها در مخلوط تنقلات نخود بو داده استفاده می کنم. عدس یکسان است ، فقط کوچکتر است. این باعث می شود آنها واقعاً برای کودکان نوپا و کودکان نوپا عالی باشند زیرا می توانند از برخی مشکلات حتی بدون خطر خفگی لذت ببرند.

بسته به اینکه عدس های برشته شده خود را شیرین یا خوشمزه می کنید ، می توانند یک افزودنی عالی برای مخلوط بدون آجیل یا پاشیدن سالاد برای مقداری پروتئین اضافی باشند!

طرز پخت عدس

طرز تهیه عدس سبز

قبل از پخت عدس ، باید طرز پخت آن را بدانید. در اینجا روش من است:

در یک کاسه ، عدس سبز و آب را اضافه کنید. من معمولاً از 1 فنجان عدس و 4 فنجان آب به اندازه سه برابر هنگام پخت استفاده می کنم. روی را بپوشانید و بجوشانید ، سپس درب آن را بشکنید ، حرارت را کم کنید و به مدت 12 دقیقه بجوشانید. آب اضافی را تخلیه کنید

یک یادآوری این است که می توانید یک کیسه کامل عدس را به طور همزمان بپزید ، سپس آنها را به 1-2 قسمت فنجان تقسیم کرده و تا زمانی که نیاز دارید فریز کنید. من همین کار را می کنم تا آنها همیشه در دست من باشند تا مافین موز عدس من را درست کنند.

عدس برشته برای صبحانه

عدس ترد تفت داده

وقتی آماده تهیه عدس برشته شدید ، یک فنجان عدس پخته را روی یک حوله کاغذی پهن کنید. بگذارید یک ساعت خشک شوند.

آن را به یک ورقه پخت بریزید و روغن را کمی بپاشید.

ادویه جات ترشی جات را اضافه کنید. برای یک نسخه شیرین ، من دوست دارم از دارچین و شکر استفاده کنم برای یک نسخه خوشمزه فلفل قرمز و پاپریکا یا پودر سیر و نمک دارم.

بپزید ، گاهی اوقات هم بزنید.

بگذارید سرد شود.

آیا می خواهید عدس برشته را در سرخ کن هوا درست کنید؟ تو می توانی! فقط یک سینی فویل درست کنید تا کف سرخ کن هوا قرار گیرد. و مطمئن شوید که فضای کافی در اطراف حلقه ها برای گردش هوا وجود دارد.

چاپ

دستور تهیه عدس برشته

طرز تهیه عدس بو داده

آیا می خواهید طرز تهیه عدس برشته را بیاموزید؟ این راهی آسان برای تهیه عدس ترد خوشمزه (شیرین یا خوش طعم) برای میان وعده های با پروتئین بالا و فیبر بالا است!


مقیاس

ادبیات

1 فنجان عدس پخته

روغن اسپری کنید

ادویه

اطلاع

  1. 1 فنجان عدس پخته را روی یک حوله کاغذی پخش کنید. بگذارید یک ساعت خشک شوند. آن را به یک ورقه پخت بریزید و روغن را کمی بپاشید.
  2. ادویه جات ترشی جات را اضافه کنید. برای نسخه شیرین من دوست دارم از 1/2 قاشق چایخوری شکر و 1/2 قاشق چایخوری دارچین استفاده کنم. از هر ادویه ای که دوست دارید برای یک نسخه خوشمزه استفاده کنید – من فلفل قرمز و پاپریکا ، پودر کاری ، پودر سیر و نمک را اضافه می کنم.
  3. در دمای 300 درجه فارنهایت بپزید ، هر 10-15 دقیقه ، 40-45 دقیقه هم بزنید.
  4. بگذارید سرد شود.
  5. مخلوط های دنباله دار ، سالاد و غیره را اضافه کنید یا یک مشت از آنها را میان وعده کنید!

یادداشت

شما می توانید 2 فنجان عدس پخته را در یک ورقه پخت بزرگ در یک زمان درست کنید ، اما من بیشتر از این را توصیه نمی کنم یا شما تابه را شلوغ می کنید و ترد نمی شود!

آیا شما این دستور العمل را ساخته اید؟

کاملاً آسان است؟! این غذاها برای یک مشت میان وعده مناسب هستند ، یا می توانید آنها را به مخلوط میان وعده / مسیر اضافه کنید ، روی سوپ یا سالاد بپاشید.

آیا می خواهید طرز تهیه عدس برشته را بیاموزید؟  این راهی آسان برای تهیه عدس ترد خوشمزه (شیرین یا خوش طعم) برای اسنک های با پروتئین بالا و فیبر بالا است!

لذت بردن!
– لیندسی

آیا می خواهید یک غذای حرفه ای تهیه کنید؟

مال من را بگیر 3 نکته برتر!
هر هفته ایده های سریع تر و سالم تری را در صندوق ورودی خود قرار دهید!Source link

دیدگاهتان را بنویسید