طرح های ساخت شومینه DIY | دختر بقالی سالم


سلام!

این هارون، شوهر مگان است. اگر در حال خواندن این پست وبلاگ هستید، احتمالاً به این دلیل است که ویدیوی “ساخت شومینه برقی شیپلاپ DIY با مانتل” ما را در YouTube تماشا کرده اید! از آن ویدئو، ما سوالات و درخواست های زیادی برای طرح دانلود/خرید برای ساخت یک شومینه مشابه دریافت کرده ایم.

طرح های ساخت شومینه DIY

با عرض پوزش می گویم، ما نقشه ساختمان نداریم! من پروژه خود را همانطور که رفتم طراحی کردم، چند اشتباه مرتکب شدم و هیچ یک از اندازه گیری هایم را یادداشت نکردم، زیرا به قصد ایجاد یا به اشتراک گذاشتن یک طرح نساخته بودم. با این حال، از آنجایی که بسیاری از افراد درخواست کرده اند، من می خواستم یک پست وبلاگ بعدی برای این پروژه بنویسم و ​​تمام تلاشم را بکنم تا به برخی از روند فکری خود در مورد این پروژه، لوازمی که استفاده کردم و غیره پاسخ دهم، امیدوارم حداقل کمی مفید باشد!

بنابراین، در حالی که ما یک طرح ساختمانی گام به گام برای فروش نداریم، من نکات و بینش های رایگان زیادی را در مورد روند ساخت زیر ارائه می دهم! امیدواریم این نکات برای شروع پروژه خود مفید باشد!

قبل از شروع … اندازه گیری ها و ابعاد

قبل از ساخت شومینه خود باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

– سقف شما چقدر بلند است

– شومینه ای که خریده اید چقدر بزرگ است، مال ما 57 اینچ است. شومینه ای که ما استفاده کردیم مدل جدیدی دارد که می توانید آن را در آمازون و هوم دیپو ببینید، تقریباً یکسان است اما فریم متفاوتی دارد، فریمی که کمی نازکتر است و قابل جدا شدن نیست. این در واقع یک ارتقاء است زیرا بچه های ما اغلب قاب ما را می کوبند، که با آهنرباهای قوی وصل شده است، اما برای کودکان نوپا مناسب نیست!

– می خواهید کل پروژه شما چقدر گسترده باشد

– اندازه، نوع و ارتفاع مانتل

ابعاد شومینه ما

این اندازه پروژه ماست…

قد 108 اینچ

عرض 78 اینچ

14 اینچ عمق

این ابعاد برای ارتفاع سقف و اندازه اتاق ما مناسب است. با این حال، همیشه اندازه ها را طوری تنظیم کنید که برای فضا و ارتفاع سقف شما کار کند

لیست تامین برای شومینه DIY

در اینجا چیزی است که شما برای ساخت این پروژه نیاز دارید! من همه چیز را در زیر فهرست کرده ام و پیوندها را اضافه کرده ام. من طراحی را تغییر دادم تا دو اشتباهی را که در بالا ذکر کردم اصلاح کنم.

فرآیند عکس ساخت شومینه FIY

در زیر تعدادی عکس در طول فرآیند ساخت با متن و اندازه‌گیری اضافه شده است تا به شما در روند ساخت و تفکر من کمک کند!

اشتباهاتی که در این پروژه مرتکب شدم

دو کاری که دفعه بعد احتمالاً متفاوت انجام می‌دهم…

– من از ترکیب چوب 2×4 و 2×3 استفاده کردم. من این کار را انجام دادم زیرا سعی می کردم وزن قاب را سبکتر کنم و چند دلار صرفه جویی کنم، اما واقعاً باعث سردرگمی شد.

– من بخشی از طرح را در طول ساخت تغییر دادم که به این معنی بود که بسیاری از الوارهایی که با طول 8 فوت خریدم بهتر بود با 10 فوت خریداری می شد.

سوالات متداول

نحوه پر کردن شکاف در لبه ها … من از این قلاب برای پر کردن سوراخ‌ها و شکاف‌های میخ و از این درزبندی لاتکس در اطراف لبه‌هایی که سقف کشتی با سقف/دیوار تماس می‌گیرد استفاده کردم.

گرما کجا می رود؟ از آنجایی که این شومینه برقی است، اگر فقط شعله های آتش را روشن کنید، حرارت تولید نمی کند. هنگامی که از عملکرد بخاری استفاده می کنید، یک دمنده گرما را از قسمت جلویی از لبه بالایی شیشه بیرون می راند.

دسترسی به خروجی: من یک تکه از shiplap، پایین در سمت راست، به راحتی قابل جابجایی، به طوری که من می توانم به خروجی.

میترینگ گوشه های شیپلاپ: برای بریدن گوشه 45 درجه برای هر قطعه کشتی از یک اره خردکن استفاده کردم. صادقانه بگویم که این سخت‌ترین بخش پروژه بود زیرا لپ‌تاپ‌ها همگی 100% صاف نبودند و چیزی در مورد تیغه اره، رسیدن به گوشه‌های عالی را دشوار می‌کرد. این امکان وجود دارد که یک اره رومیزی بهتر کار کند.

پروژه تمام شد!

این پروژه در واقع به طور کامل انجام نشده است! من کابینت های پایینی را در دو طرف شومینه اضافه خواهم کرد. این باعث می شود فضای بیشتری برای اتاق نشیمن فراهم شود و کل ظاهر را کامل کند. با این حال، در اینجا چند عکس از شومینه تکمیل شده و نحوه طراحی آن در طول سال برای تعطیلات و جشن های مختلف آورده شده است!

شومینه شیپلاپ زیبا با شومینه برقی مدرن و طویله چوبی چوبی و درخت انجیر برگ کمانچه