طرح حمایت از ساخت مصالح ساختمانی داخلی در کرمانشاه اجرا می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر، منوچهر فخری عصر چهارشنبه در نشست بررسی طرح فضای اقتصادی استان کرمانشاه و راه خانه سازی در استان سیزدهم با حضور مدیران بخش های اقتصادی و خصوصی برگزار شد. جمعی از سازندگان و پیمانکاران دولت در سالن همایش های شهید قلیوند دولت در گفتگو با بیان ایده و طرح ابداعی استاندار کرمانشاه برای توسعه ساختمان، تولید و کار، گفتند: بر اساس این طرح ابتکاری کرمانشاه استاندار، به جای پرداخت به انبوه ساز، نهاده ها به حساب کارخانه و سازنده مواد و تجهیزات ارسال می شود تا زمانی که این نهاده ها باید برای تامین نیاز پروژه های عمرانی استفاده شود که منجر به افزایش تولید، بهره وری، و افزایش اشتغال و کسب و کار.

وی افزود: این طرح بسیار خوبی است که در آن بانک هزینه ساختمان را به سازنده پرداخت می کند و خوشبختانه همه مشتریان دولت اعم از ادارات اداری و بانک ها تعهد خود را نسبت به اجرای سریعتر از اجرای آن اعلام کرده اند. اجرا شود. بلافاصله. مستقیما.

معاون استاندار کرمانشاه گفت: امید است با اجرای این طرح 12 هزار میلیارد تومان در استان کرمانشاه پدیدار شود و ممکن است با اقبال به 15 تا 20 هزار میلیارد تومان افزایش یابد. اجرای این طرح که در دولت است بسیار مهم است.

فخری در خصوص نقاط قوت و توانمندی های بخش تولید در استان کرمانشاه گفت: تولیدکنندگان بسیار خوب و مهارت های ویژه ای در استان وجود دارد که هنوز در کشور برندسازی هستند و این قدرت و امکانات در کشور ماست. خواهد ماند. امکان اجرای طرح بدون مکان دیگر هیچ نگرانی بابت ساخت دولت برای استفاده از واحدهای ساختمانی وجود ندارد.

وی همچنین به ادامه اجرای طرح ملی مسکن در استان کرمانشاه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: استان سیزدهم الگوی خوبی است و کار برای حوزه مسکن و استان کرمانشاه با مدیریت استاندار کرمانشاه حائز اهمیت است. . برای اجرای طرح ملی مسکن اقداماتی انجام شده و جلسات آن ادامه خواهد داشت و نتایج خوبی نیز در این زمینه حاصل شده است که از جمله آنها می توان به برخی توافقات آن اشاره کرد.